الوفاق بحرین: عملیات «وعده صادق»، پیروزی الهی و باعث شادی دل‌های مومنان است

تهران- ایرنا- جانشین دبیرکل جمعیت «الوفاق» بحرین، امروز (یکشنبه) عملیات وعده صادق و پاسخ موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی را پیروزی و عزت از سوی پروردگار و مایه شادی دل های مؤمنان دانست.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های بحرینی، «شیخ حسین الدیهی» در پیامی در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) نوشت: شکر خدایی را که صحنه پیروزی و عزت را به ما نمایاند. همزمان با این جلوه مشیت الهی، دلهای مؤمنین را شادی فراگرفته است چه اینکه عظمت کرامت و نصر الهی را شاهدند.

الدیهی افزود: این روزها شاهدیم که چگونه حمایت و پشتیبانی الهی از مؤمنان حقیقی به وضوح نمود می یابد.

الوفاق بحرین: عملیات «وعده صادق»، پیروزی الهی و باعث شادی دل‌های مومنان است

این شخصیت مخالف حکومت بحرین اعلام کرد: این طور نیست که عزت از «هیچ» حاصل شود! خیر، عزت نتیجه ایمان و اعتماد راسخ به خداوند و پایبندی عمیق به ارزش های حق و عدالت است.

الدیهی خاطرنشان کرد: شادی امروز ما از این نصرت الهی تنها یک شادی گذرا نیست، بلکه تجدید عزم و اراده برای پیمودن راه حق، دفاع از مقدسات، حمایت از مستضعفان، ضعیفان و مظلومان است.

جانشین دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در پایان از همه مومنین خواست از همه جلوه های پیروزی و نصرت الهی، نیرو و عزمی مجدد برای ادامه راه بگیرند، با توکل و اعتماد به پرودگار - که توکل کنندگان بر وجودش و آنان را که در راه او با اخلاص و صداقت مجاهدت می کنند وا نمی گذارد – گام بردارند.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha