رسانه‌های صهیونیستی: پاسخ ایران، تحقیر «علنی» و «سنگین» برای اسرائیل بود

تهران- ایرنا- رسانه‌های رژیم صهیونیستی با پرداختن به دستاوردهای بزرگ ایران در جریان پاسخ موشکی و پهپادی شب گذشته به جنایات رژیم صهیونیستی، این عملیات را به منزله تحقیر علنی و بی‌سابقه برای رژیم دانستند.

به گزارش ایرنا، پایگاه صهیونیستی «والا» در مقاله‌ای به قلم «بن کاسپیت» نوشت: اسرائیل شب گذشته در معرض اهانت و تحقیر علنی سنگین و بی‌سابقه قرار گرفت.

وی افزود: بازدارندگی اسرائیل که مانع ایران برای حمله مستقیم می‌شد، فروپاشیده همچنانکه تلاش‌های بازدارندگی بین‌المللی نیز در روزهای اخیر فروپاشیده است و ایرانی‌ها ترسی ندارند.

این نویسنده صهیونیست همچنین نوشت: بازدارندگی اسرائیل آنگونه که در غزه و لبنان شکسته شد، در تهران نیز شکسته شد. دوران محاصره ایران و حمله به اهداف آن به پایان رسید.

همچنین «امیر بوهبوت» دیگر روزنامه‌نگار صهیونیست در والا نوشت: از امروز به بعد بایستی در هر درگیری با ایران، منتظر انبوهی از پهپادها و موشک‌های بالستیک باشیم، آنگونه که شنبه شب(دیشب) مشاهده کردیم.

وی افزود که تهران عملیات را پایان یافته دانسته و تهدید کرد که چنانچه رژیم صهیونیستی مرتکب تجاوز دیگری شود، عملیات بیشتری انجام خواهند داد.

این روزنامه‌نگار صهیونیست همچنین در مقاله خود آورده است که «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا نیز با مخالفت با پاسخ نظامی علیه ایران، کابینه اسرائیل را در وضعیت دشواری قرار داده است.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از یک مسئول ارشد وزارت جنگ این رژیم، گزارش داد: سطح تهاجم ایران بالاتر از حد تصور ما بود.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گزارش داد که ایران جرأت و توان آتشی و قابلیت عملیاتی خود را ثابت کرد.

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز پاسخ ایران را شدیدترین پاسخ از زمان تأسیس این رژیم دانست.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی «یسرائیل هیوم» نوشت که بایستی تهدیدات ایران را جدی گرفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha