۲۶ فروردین ۱۴۰۳، ۱۴:۴۱
کد خبر: 85444084
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

واکنش سعید جلیلی به عملیات «وعده صادق»

۲۶ فروردین ۱۴۰۳، ۱۴:۴۱
کد خبر: 85444084
واکنش سعید جلیلی به عملیات «وعده صادق»

تهران-ایرنا- عضو شورای عالی امنیت ملی در پیامی درباره عملیات وعده صادق نوشت: آذرخشی که دیشب در پی طوفان الاقصی درخشید برق از چشم سلطه‌گران و سلطه‌پذیران پراند.

به گزارش ایرنا، سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی در پیامی درباره عملیات وعده صادق نوشت: آذرخشی که دیشب در پی طوفان الاقصی درخشید برق از چشم سلطه‌گران و سلطه‌پذیران پراند. این تنها بارقه‌ای از نیروی ایمان و همتی بلند بود که در طول سال‌ها با ایستادگی در مسیر پیشرفت، موازنۀ قوای سخت را گام به گام وارونه کرد و قدرت نرم خود را به پشتوانه‌ای سخت برای تحول در مناسبات ناعادلانۀ جهان مبدل ساخت.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha