هزینه یک میلیارد دلاری رژیم اسرائیل برای مقابله با موشک‌ها و ‌پهپادهای ایران

تهران-ایرنا- رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که پاسخ موشکی ‌و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی، حدود یک میلیارد دلار برای این رژیم هزینه داشته است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از رسانه‌های صهیونیستی، پاسخ موشکی و پهپادی تهران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، حدود یک میلیارد دلار خسارت برای این رژیم به همراه داشت.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد: زمان پاسخ موشکی و پهپادی ایران، تمام جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان بودند و ترس این را داشتند که در پایگاه‌هایشان هدف قرار گیرند.

این خبر در حالی منتشر می شود که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد: ایران شب گذشته بیش از ۳۰۰ موشک بالستیک و پهپاد و موشک کروز شلیک کرد.

«دانیل هاگاری» افزود: کابینه جنگ جلسه گرفت و در حال تهیه طرح های نظامی برای پاسخ به تهدیدهای ایران است.

این سخنگو بدون اشاره به جنگ افروزی رژیم صهیونیستی در منطقه و حمله به کنسولگری ایران در دمشق مدعی شد که پاسخ ایران به این حمله، یک اقدام خطرناک بود که خاورمیانه را به سمت تنش سوق می دهد.

برخلاف ادعاهای رژیم صهیونیستی درباره رهگیری پهپادها و موشکهای شلیک شده از سوی ایران، تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان از اصابت این پهپادها و موشکها به اهداف از پیش تعیین شده در سرزمین های اشغالی دارد.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha