گنبد به‌ظاهر آهنین لانه سست عنکبوت شد/ ایران در برابر شرارت‌ها کوبنده عمل می‌کند

تهران- ایرنا- تشکل‌ها و احزاب سیاسی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای ضمن قدردانی از عملیات «وعده صادق» تاکید کرده‌اند:ایران در برابر شرارت ها کوبنده عمل می‌کند و جبهه مقاومت هم تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.

به گزارش حوزه احزاب ایرنا، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای نوشت: عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی فلسطین، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه‌ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت و تمام هیمنه رژیم صهیونیستی را بر باد داد.

این بیانیه افزود: این عملیات غرورآفرین نشان داد که سیاست جمهوری اسلامی در منطقه تحت فرماندهی مستقیم رهبر معظم انقلاب، یک سیاست ثابت و غیرقابل تغییر است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از کشور و انقلاب و امنیت مردم هرگاه و هرکجا که احساس کند باید ورود کند، با تأیید شورای عالی امنیت ملی و دستور فرماندهی کل قوا وارد عمل خواهد شد و قاطعانه هم عمل خواهد کرد.

جبهه پایداری در بیانیه خود آورده است: سیلی محکم موشکی سپاه، مصداق عینی نشان دادن آیه شریفه «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّه وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُمْ» بود که بر سینه فرزندان قهرمان ملت در سپاه پاسداران نقش بسته است.

این بیانیه خاطرنشان کرد: این سیلی ایران به صهیونیست‌ها و متحدانش فهماند که فرماندهی معظم کل قوای ایران هر تهدیدی را به زبان بیاورد، عملیاتی می‌شود و در حد شعار باقی نخواهد بود. و صد البته فهمیدند اگر دست از پا خطا کنند، تمام منافع آنها در سراسر جهان مورد هدف قرار خواهد گرفت. چرا که در عمل آنچه که درباره‌اش تردید داشتند، شب گذشته به چشم خود دیدند. اما صهیونیست‌ها باید بدانند و حتما دانستند که این سیلی فقط بخش کوچکی از اقتدار ملت ایران بود؛ وَإِنْ تَعُودُوا نَعُدْ وَلَنْ تُغْنِیَ عَنْکُمْ فِئَتُکُمْ شَیْئًا وَلَوْ کَثُرَتْ وَأَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُؤْمِنِینَ (سوره انفال آیه ١٩)

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در این بیانیه با درود و صلوات به ارواح طیبه شهدای سرافراز جبهه مقاومت از این اقدام عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که چشم و چراغ ملت مقاوم ایران است، تقدیر و اعلام کرد که: خشم فرزندان رشید ایران اسلامی، از جنایات رژیم تروریستی صهیونیستی در غزه پابرجاست و جبهه مقاومت تا نابودی کامل اسرائیل از پای نخواهند نشست.

عبور پرنده‌های بدون سرنشین و موشک‌های کروز نشان از نبوغ و هوشمندی متخصصان نظامی کشورمان دارد

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی هم در پیامی در پی عملیات تاریخی و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به جنایات و اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی علیه اهداف و منافع جمهوری اسلامی ایران خصوصا حمله به اماکن دیپلماتیک ایران در سوریه، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن تبریک به ملت ایران و آزادگان جهان، از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح و بخصوص دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران تقدیر کرد.

این پیام افزود: عملیات وعده صادق نیروهای مسلح بویژه دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با رمز مقدس "یا رسول الله" و در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران انجام شد، موجی از شادی و عزت و افتخار را در میان مردم ایران عزیزمان و کشورهای اسلامی به همراه داشت.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پاسخ مشروع و تنبیهی ایران که براساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد انجام شد، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شرارت ها و تجاوزات دشمن، قاطع، کوبنده و پشیمان کننده عمل خواهد کرد.

این پیام تصریح کرد: عبور پرنده‌های بدون سرنشین و موشک‌های کروز و بالستیک از دفاع عمیق و چندلایه صهیونیست‌ها و اصابت به هدف‌های از پیش تعیین شده، نشان از نبوغ و هوشمندی متخصصان نظامی کشورمان دارد که بر ائتلاف هوایی اسرائیل و حامیانش غلبه کرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: عملیات «وعده صادق» علاوه بر آنکه مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم فلسطین بود که سال هاست برای آزادی سرزمین شان از چنگال رژیم خبیث صهیونیستی، مبارزه و مجاهدت می کنند، باعث تقویت روحیه و استحکام اراده رزمندگان جبهه مقاومت در منطقه به ویژه گروه های حماس و جهاد اسلامی در فلسطین خواهد شد.

این پیام بیان کرد: درود و رحمت خداوند بر ارواح شهیدان تاریخ‌ساز ایران اسلامی به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسن طهرانی مقدم که با رشادت‌های تاریخ سازشان برای مردم ایران عزت و امنیت به ارمغان آوردند.

 گنبد به‌ظاهر آهنین لانه سست عنکبوت شد

شورای وحدت اصولگرایان با صدور بیانیه ای آورده است: صهیونیست‌ها اسیر تدبر و خشم ایران شدند و گنبد به‌ظاهر آهنین به لانه سست عنکبوت مبدل شد.

متن کامل ای بیانیه بدین شرح است:

«دیگر بار خیبر به نوای الله اکبر فرو ریخت و بار دیگر ابابیل بر خانه عنکبوت لرزه افکندند که در تحقق وعده الهی شکی نیست.

عملیات غرورآفرین «وعده صادق» بار دیگر به مستکبرین و عمالشان یادآوری کرد که فرزندان علی را صبری است حسنی و شور جهادی است حسینی...

کوردلان رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست‌های کودک‌کش که غزه را به خاک مظلومان رنگین کرده و به پشتوانه شیطان بزرگ دست به هر جنایتی می‌زدند، هیچگاه تصور نمی‌کردند غیورمردان ایران زمین اینگونه آن‌ها را اسیر تدبر و خشم خود نموده و گنبد به ظاهر آهنین را به لانه سست عنکبوت مبدل کنند.

شورای وحدت، این پیروزی بزرگ را به همه مسلمین و آزادگان جهان تبریک گفته و بر حق مسلم جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان خود تاکید می‌کند. رژیم صهیونیستی و متحدانش باید بدانند که هر اقدامی بر علیه منافع ملی ایران با واکنشی متناسب و در زمان مناسب مواجه خواهد شد و ممکن نیست که به کنسولگری یک کشور حمله نظامی کرده و عملشان بی‌پاسخ بماند.

شب گذشته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در برابر ملت غیور خود سربلند شده و به عمل نشان دادند که حافظان راستین جان، مال، ناموس و کیان و شریعت این سرزمین هستند تا پرچم اسلام را به موعود و امام زمان خود تحویل دهند.

دیشب حاج قاسم و یاران شهیدش در مقابل بهشتیان روسفید بوده و کودکان غزه با لبخند، وعده الهی را زمزمه کردند که : جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا.»

پاسخ پهپادی ایران بزرگترین شکست تاریخ صهیونیست‌ها رقم زد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران نیز در حمایت از مجاهدت سربازان سپاه اسلام در پاسخ قاطع به رژیم خونخوار صیهونیستی تاکید کرد: اقدام شجاعانه و تلافی‌جویانه‌ی پاسداران انقلاب اسلامی در بامداد ۲۶ام فروردین‌ماه، مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی بود که دشمنان اسلام و انسانیت را ذلیل و دل آزادی‌خواهان و مسلمین جهان را شادمان و مسرور گردانید و بزرگترین شکست تاریخ را برای حرام‌زاده‌های صهیونیستی رقم زد.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِإِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا﴿۳﴾اقدام شجاعانه و تلافی‌جویانه‌ی پاسداران انقلاب اسلامی در بامداد ۲۶ام فروردین‌ماه، مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی بود که دشمنان اسلام و انسانیت را ذلیل و دل آزادی‌خواهان و مسلمین جهان را شادمان و مسرور گردانید و بزرگترین شکست تاریخ را برای حرام‌زاده‌های صهیونیستی رقم زد.

جمهوری اسلامی ایران پیامی واضح به جهانیان داد و آن این بود که هر که بخواهد پایش را از گلیمش درازتر بکند با واکنشی درهم کوبنده نه فقط از سوی ایران بلکه از سوی جبهه‌ی مقاومت مواجه خواهد شد و هیچ یک از سامانه‌های دفاعی‌، حتی گنبد به ظاهر آهنین هم نمی‌تواند مقابل آن ایستادگی بکند و فرو خواهد پاشید.اما مهم‌ترین دستاورد این تهاجم گسترده که مهم‌تر از تلفات و خسارتهای وارده به دشمن سفاک می‌باشد، و نقطه‌ی عطفی بر مسیر جهاد آزادسازی غزه بوده است سقوط هیمنه‌ی پوشالی و هالیوودی صهیونیسم جهانی است.

رژیم اشغالگر قدس نشان داد که به اندازه‌ای حقیر و ضعیف است که توان مقابله‌ی با رزمندگان جان بر کف اسلام را ندارد و تنها قادر به کشتار زنان و کودکان بی‌گناه در یک باریکه‌ای به نام غزه است؛ چرا که خود بهتر می‌دانند، رویارویی با صفوف سپاهیان اسلام به معنی نابودی کامل آنهاست.جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن تبریک و تهنیت این پیروزی بزرگ سپاه اسلام به مولایمان بقیه الله الاعظم(ارواحنافداه)، رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی، خانواده‌ی شهدا و ملت عزیز ایران، از درگاه ملکوتی خداوند عزوجل نصرت الهی برای رزمندگان اسلام و تعجیل در پیروزی قطعی و نهایی جبهه‌ی حق بر باطل را عاجزانه مسئلت می‌نماید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha