قالیباف : سیلی ملت ایران به دشمن صهیونیستی محکم و درس آموز بود

تهران-ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیلی مردم ایران به دشمن صهیونیستی محکم و درس آموز بود، پاسخ پشیمان کننده مدافعان ملت ایران دل هر ایرانی را شاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه ( ۲۶ فروردین) مجلس شورای اسلامی گفت: سیلی مردم ایران به دشمن صهیونیستی که به کنسولگری ایران تعرض کرده بود و خاک کشورمان محسوب می شود، محکم و درس‌آموز بود. پاسخ بازدارنده و پشیمان کننده مدافعان حریم کشور عزیزمان ایران، دل هر ایرانی را که دل در گروی عزت و امنیت کشور پرافتخار مان دارد، شاد کرد.

وی تاکید کرد: اقدام نظامی ایران در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان بر اساس منشور سازمان ملل متحد بود و در صورتی که از رژیم صهیونیستی یا متحدان آنها غلط دیگری سر بزند، پاسخ طراحی‌شده ایران، شدیدتر خواهد بود. انتقام از این رژیم غاصب و کودک‌کش، موجی از شادمانی و غرور در دل مسلمانان جهان ایجاد کرده است.

قالیباف اظهار داشت: دولت‌های مسلمان، با پیروی از خواسته ملت‌های خود که همانا تنبیه متجاوزان صهیونیست است در سمت درست تاریخ بایستند و خود را مقابل اراده ملت ‌ها قرار ندهند؛ جمهوری اسلامی ایران بر این اصل تاکید دارد که هر گونه تهدید از مبدا هر کشوری پاسخ مناسب و شدید به منشا تهدیدات را در پی خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: ایجاد امنیت پایدار، منوط به پشیمان کردن هر متعرض به کشور است و جمهوری اسلامی ایران که نشان داده است غیرتمندانه نسبت به حفظ خاک و امنیت کشور، برخورد می کند، با اقتدار به وظیفه ملی خود عمل کرد. وظیفه خود می دانم به نمایندگی از منتخبان مردم از حافظان امنیت و عزت ایران تشکر کنم. خدا شما را عزیز کند که ایران ما را عزیز و سربلند کردید.

در پایان نمایندگان در صحن علنی مجلس با شعار «مرگ بر اسرائیل»، «سپاه انقلابی، تشکر، تشکر» از حمله پهپادی و موشکی سپاه به اسرائیل تشکر و حمایت کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha