عضو خبرگان: اراده جدی برای آبرسانی و ساماندهی فاضلاب جزیره خارگ دیده نمی‌شود

بوشهر- ایرنا- نماینده بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: اراده‌ جدی برای ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب شرب و جمع آوری فاضلاب در جزیره خارگ دیده نمی‌شود و امید می‌رود وزارتخانه های نفت و نیرو در این زمینه پای کار بیایند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید هاشم حسینی‌بوشهری شامگاه شنبه در دیدار مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در بوشهر اظهار کرد: جزیره خارگ یکی از کانون‌های مهم اقتصادی کشور و قلب تپنده صادرات نفت به شمار می رود.

وی افزود: برخی از مطالبات مردم جزیره خارگ همچنان بر روی زمین مانده که مدیران باید برای رفع آن اهتمام جدی بورزند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نگاه مسئولان به جزیره خارگ باید ویژه باشد تصریح کرد: بهبود سیمای جزیره خارگ با جدیت بیشتری در دستور کار مدیران قرار گیرد.

حسینی‌بوشهری با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم محدود است عنوان کرد: انسان وقتی عهده دار مسئولیتی می شود باید برنامه ریزی هدفمند داشته باشد و اولویت‌ها را مشخص کند تا هنگامی که می خواهد مسئولیت را تحویل دهد اقداماتی که به سرانجام رسانده برای مردم ملموس باشد.

به گزارش ایرنا به علت مشکلات حوزه تامین آب و نیز ساماندهی فاضلاب در جزیره خارگ، پیشتر در سال ۱۴۰۱ نیز نماینده مجلس نیز خواستار حل این مشکلات شده بود. عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفته بود: با توجه به اهمیت جزیره استراتژیک خارگ ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب و جمع آوری فاضلاب در این جزیره از جمله ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha