خرابی تجهیزات سامانه هوشمند سوخت تهران زیر سه درصد/یک درصد خودروها کارت سوخت ندارند

تهران بزرگ - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: مقدار خرابی تجهیزات سامانه هوشمند سوخت که بطور طبیعی و در اثر استهلاک قطعات ایجاد می‌شود، در منطقه تهران نسبت به پارسال کاهش ۱۲ درصدی داشته و به زیر سه درصد رسیده است.

به گزارش ایرنا از استانداری تهران، فریدون یاسمی روز شنبه در این خصوص افزود: این موفقیت با تلاش شبانه‌روزی ۲ کارگاه تعمیرات تجهیزات‌ فنی به‌دست آمده و هم‌اکنون بیش از ۹۷ درصد تلمبه‌ها در همه‌ جایگاه‌های سوخت تهران فعال است و عملیات سوخت‌گیری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

وی ادامه داد: هم‌اکنون گروه‌های نظارت و بازرسی فنی با حضور در جایگاه‌ها به‌صورت مستمر وضع تجهیزات سامانه سوخت را کنترل می‌کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا نقص در جایگاه‌ها می‌توانند شکایت‌های خود را از طریق سامانه پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با شماره ۰۹۶۲۷ ثبت کنند.

زیر یک درصد از خودروها کارت سوخت شخصی در اختیار ندارند

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز گفته بود: تا زمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتر از سهمیه کارت وجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت‌های جایگاه‌داران کلا جمع‌آوری نمی‌شود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر زیر یک درصد از خودروها کارت سوخت شخصی در اختیار ندارند.

وی ادامه داد: اکنون حدود ۲ میلیون کارت خام در اختیار داریم و کسی که درخواست بدهد سریعا نسبتا به صدور اقدام خواهد شد.

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: سهمیه‌ها تغییری نمی‌کند و به اندازه همان مقادیری که قبلا بوده شارژ می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha