۲۵ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۰۶
کد خبر: 85442453
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

آخرین مجروح حادثه تروریستی چابهار به خانه بازگشت

۲۵ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۰۶
کد خبر: 85442453
آخرین مجروح حادثه تروریستی چابهار به خانه بازگشت

زاهدان- ایرنا- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی چابهار گفت: آخرین مجروح حادثه تروریستی بامداد ۱۶ فروردین ماه با اقدام به موقع کادر درمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و صبح امروز شنبه از بیمارستان مرخص شد.

شهاب الدین مشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به ترخیص آخرین مجروح حادثه از بیمارستان امام علی(ع) چابهار، بیان کرد: در شب حادثه تروریستی با وجود فشار و استرس بالا در بین کادر درمان و اورژانس، هیچ‌گونه خللی در ارائه خدمات اتفاق نیفتاد و مدیریت مجروحین در کنار رسیدگی به بیماران عادی در حال انجام بود.

وی افزود: خوشبختانه آخرین مجروح حادثه تروریستی بامداد ۱۶ فروردین ماه با اقدام به موقع کادر درمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و صبح امروز از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش ایرنا، به دنبال حمله تروریستی گروهک جیش الظلم به ۲ شهرستان چابهار و راسک که در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه به‌قصد برهم زدن امنیت و سلب آرامش مردم به‌طور همزمان به چهار نقطه از اماکن عمومی و پایگاه‌های نظامی و انتظامی برقرارکننده امنیت انجام شد، تعداد شهدای حادثه تروریستی در این عملیات‌ها به ۱۶ نفر رسید که از این تعداد هفت نفر اهل سنت هستند.

در این عملیات ۱۸ تن از تروریست‌ها و اشرار مسلح مهاجم به هلاکت رسیدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha