۲۵ فروردین ۱۴۰۳، ۹:۵۰
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85442385
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

یدیعوت آحارنوت: حماس مانع تحقق اهداف اسرائیل شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳، ۹:۵۰
کد خبر: 85442385
یدیعوت آحارنوت: حماس مانع تحقق اهداف اسرائیل شد

تهران-ایرنا- رسانه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت اذعان کرد که جنبش حماس در طول شش ماه جنگ مانع تحقق اهداف این رژیم در نوار غزه شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت در گزارشی نوشت: تا این لحظه حماس توانست از تحقق دو عنصر پیروزی برای اسرائیل یعنی بازگرداندن اسرای (صهیونیست) و نابودی این جنبش ممانعت کند.

این روزنامه اخیرا نیز در گزارشی نوشت که حتی ترور پسران و نوه‌های اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در روز ۱۰ آوریل (۲۲ فروردین) در اردوگاه آوارگان الشاطی در نوار غزه، تصویر کلی را تغییر نخواهد داد و شکست تل آویو روز به روز در حال شدت گرفتن است.

براساس این گزارش، حمله زمینی رژیم اسرائیل به نوار غزه، حاصلی جز کشتار جمعی و قتل عام مردم فلسطین در پی نداشت و اتفاقاً به دلیل همین قتل عام و کشتار جمعی و از همین نقطه، شکست همیشگی و سیستماتیک تل آویو آغاز می‌شود.

به نوشته یدیعوت آحارنوت، جنبش حماس هنوز در هر منطقه‌ای که نظامیان رژیم اسرائیل از آن عقب‌نشینی می‌کنند، حضور دارد و آنها حتی بر فرآیند توزیع کمک‌ها نظارت می‌کنند و نسبت به ثابت ماندن قیمت‌ها به مردم غزه اطمینان می‌دهند و همه خائنانِ مظنون به همکاری با تل آویو را تعقیب می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha