۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۲۱:۲۲
کد خبرنگار: 5504
کد خبر: 85442172
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حمله راکتی گسترده حزب الله لبنان به  رژیم صهیونیستی در منطقه اشغالی جولان

تهران – ایرنا – حزب الله لبنان با شلیک ده ها راکت کاتیوشا، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در ارتفاعات جولان اشغالی را هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا به نقل از فلسطین آنلاین، حزب الله لبنان همچنین تأکید کرد پایگاه های نظامی اشغالگران در منطقه الزاعوره را با شلیک دهها راکت کاتیوشا هدف قرار داده است.

همزمان رسانه های صهیونیستی از شلیک بیش از ۵۰ راکت کاتیوشا از جنوب لبنان به منطقه اصبع الجلیل در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

رسانه های صهیونیستی همچنین گزارش دادند آژیر خطر در مناطق شمالی سرزمین های اشغالی از بیم نفوذ پهپادها به طور مداوم به صدا درآمده اند.

شبکه المیادین نیز به نقل از حزب الله لبنان گزارش داد این حمله در پاسخ به تجاوز مکرر رژیم صهیونیستی به خاک لبنان به ویژه حمله اخیر به روستاهای الطیبه و عیتا الشعب در جنوب این کشور روی داده است.

به دنبال این حمله گسترده، آژیر خطر در شهرک های سراسر منطقه اصبع الجلیل در شمال فلسطین اشغالی از جمله شهرک «راموت نفتالی» به صدا درآمد.

به دنبال این حمله گسترده، سیستم ضد موشکی رژیم اشغالگر موسوم به گنبد آهنین تلاش کرد با این حمله موشکی گسترده مقابله نماید.

همزمان خبرگزاری رسمی لبنان اعلام کرد توپخانه رژیم صهیونیستی اطراف روستاهای الضهیره و علما الشعب را هدف حمله قرار داده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha