۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۳۴
کد خبر: 85442008
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

آتش خشم مسی دامن میامی را گرفت

۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۳۴
کد خبر: 85442008
آتش خشم مسی دامن میامی را گرفت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال اینترمیامی پس از شکست مقابل مونتری به دلیل درگیری مسی با سرمربی این تیم و داور بازی جریمه شد.

به گزارش ایرنا، دیدار برگشت یک چهارم نهایی جام قهرمانان کونکاکاف با شکست ۳ بر یک اینترمیامی مقابل مونتری رقم خورد و مسی در اولین بازی مرحله یک چهارم نهای جام قهرمانان کونکاکاف به دلیل مصدومیت برابر مونتری به میدان نرفت اما در پایان این بازی درگیری شدیدی میان مسی، سوارز، تاتا مارتینو و جوردی آلبا با داور این دیدار و سرمربی مونتری رخ داد.

فرناندو اورتینز سرمربی مونتری پیش از آغاز بازی با اظهارات تند علیه مسی و کمک‌ داوران به سود او، آتش این جنجال را روشن کرد. هرچند اورتینز به دلیل آنکه دستیار او مسی را کوتوله خوانده بود، عذرخواهی کرد.

کمیته انضباطی کونکاکاف پس از تحقیقات در بیانه رسمی اعلام کرد: پس از بررسی مستندات و شواهد جمع‌آوری‌شده در جریان تحقیقات، که شامل درخواست اظهارات کتبی از هر دو باشگاه و بررسی کامل گزارش‌های ارائه‌ شده توسط مسئولان مسابقه بود و بر اساس مقررات مسابقات و آیین‌نامه انضباطی قابل اجرا و انضباطی، باشگاه اینترمیامی را به دلیل ایجاد ناآرامی جریمه مالی کرده است.

همچنین این کمیته هشدار داد در صورتی که در مسابقات آتی این حوادث تکرار شود، ممکن است جریمه های بیشتری را برای اینترمیامی اعمال کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha