۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۳:۳۷
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 85441927
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دادستان رودهن : با مزاحمین نوامیس و برهم زنندگان نظم جامعه به شدت برخورد می شود

دماوند - ایرنا - دادستان و رئیس دادگستری بخش رودهن با اعلام اینکه بخش رودهن محلی برای عرض اندام اراذل و اوباش نیست گفت: مزاحمین نوامیس و برهم زنندگان نظم و انظباط جامعه به شدت محکوم و مجازات می شوند.

به گزارش ایرنا ، حسن بختیاری روز جمعه گفت: به اطلاع مردم شریف و عزیز شهر رودهن می رساند پیرو اخبار منتشر شده پیرامون درگیری چهارشنبه شب در بلوار شهیدمطهری شهر رودهن، همکاران محترم مرجع انتظامی با اخذ دستور قضایی، فورا نسبت به دستگیری دو تن از عاملین درگیری اقدام و تحقیقات بلافاصله آغاز و قاضی محترم کشیک دادگاه نیز، با حضور در کلانتری رودهن، شخصا نسبت به صدور دستورات لازم و تفهیم اتهام به متهمان اقدام و متهمان نیز بازداشت شدند.

دادستان و رئیس دادگستری بخش رودهن اظهار داشت: با ادامه تحقیقات سایر متهمان نیز شب گذشته شناسایی و دستگیر شده اند و تحقیقات پرونده به دور از هرگونه هیاهو و به نحو عادلانه و بدون اغماض ادامه دارد.

بختیاری در پایان افزود: لازم به ذکر است دستگاه های قضایی، انتظامی و امنیتی، قاطعانه و با رعایت عدالت و انصاف با هرگونه اخلال در نظم و بر هم زنندگان امنیت مردم برخورد نموده و از همه ظرفیت های موجود در جهت ایجاد نظم و امنیت در سطح شهر و بخش رودهن و برقراری آرامش برای مردم عزیز و با فرهنگ بخش استفاده خواهند نمود.

شهر رودهن در شهرستان دماوند در شرق استان تهران قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha