۱۷ فروردین ۱۴۰۳، ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 5310
کد خبر: 85435507
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تقوی: جامعه ورزش در کنار غزه ایستاده است/ والیبال با تمام توان برای المپیک می‌جنگد

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: جامعه ورزش در کنار مردم مظلوم غزه ایستاده است.

به گزارش ایرنا، میلاد تقوی، رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم در کنار مردمی که همیشه از خودشان بزرگتر فکر کردند در این روز بزرگ حضور دارم و در روز قدس بگوییم ما هم در کنار مردم شریف، صبور و مظلوم غزه ایستادیم و تا آن جایی که می‌توانیم و کاری از دستمان بر می‌آید با تمام از آرمان‌ها دفاع می‌کنیم.

وی افزود: مسئله غزه برای یک ایدئولوژی خاص و دین یا مردم خاص نیست، موضوع کاملا انسانی و جهان شمول است و همه مردم در سراسر دنیا به آن واکنش نشان می‌دهند. حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به مردم غزه که روزگار سختی را سپری می‌کنند دلگرمی می‌دهد، امیدوارم به پیروزی آن‌ها هر چه زودتر نزدیک شویم.

تقوی دباره مسابقات پیش‌روی والیبال در سال جاری، یادآور شد: والیبال ایران روزهای حساسی را پیش‌رو دارد، لیگ ملت‌ها آخرین فرصت کسب سهمیه المپیک برای والیبال است هر چند که با نظر خیلی از کارشناسان شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک نداریم اما این موضوع باعث نمی‌شود ما تلاش نکنیم.

وی افزود: با تمام توان کار می‌کنیم و برای اهداف می‌جنگیم و امیدواریم جدا از از هر نتیجه مردم از عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات رضایت داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha