سه هزار و ۵۰۰ تاکسیران بالای ۷۰ سال شناسایی و بیمه شدند

تهران بزرگ - ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، گفت: سه هزار و ۵۰۰ تاکسیران که سن آنها بالای ۷۰ سال است و تحت پوشش بیمه تکمیلی نبودند، شناسایی و بیمه شدند.

به گزارش ایرنا از شهرداری تهران، شادی مالکی روز چهارشنبه اظهار کرد: در راستای ارتقای خدمات رفاهی به تاکسیرانان پایتخت، سه هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان ثبت نام نکرده بودند، شناسایی شدند تا برای بیمه آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: ارتقای سطح سلامت تاکسیرانان و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای ارائه خدمات درمانی مطلوب از اولویت‌های تاکسیرانی است که این مهم با همکاری شرکت شهر سالم انجام می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران یادآور شد: سازمان با شناسایی تاکسیرانان بالای ۷۰ سال که در زمان تعیین شده موفق به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی نشده‌ بودند، این افراد را به شرکت شهر سالم شهرداری تهران معرفی کرد.

مالکی گفت: افراد فوق می‌توانند از خدمات پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت مذکور در طول سال جاری استفاده کنند و طی روزهای آینده از طریق پیامک به این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، روزانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در شهر تهران با تاکسی جابجا می‌شوند و در مجموع ۵۹ پایانه و ۶۰۰ خط تاکسی در شهر وجود دارد.

مجموع تاکسی‌های تهران نزدیک به ۸۰ هزار دستگاه بوده و ۶۴ هزار کارنامه تاکسیرانی در این خصوص صادر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha