محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کرمان در تعطیلات پایانی نوروزی

کرمان - ایرنا - مرکز اطلاع رسانی پلیس کرمان با صدور اطلاعیه‌ای محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان در تعطیلات پایانی نورزو ۱۴۰۳ را تشریح و بر رعایت دقیق این محدودیت ها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه روز یکشنبه پلیس کرمان آمده است: همزمان با تعطیلات پایانی نوروز با توجه به افزایش حجم ترددها در محورهای استان، حمل و نقل محموله های ترافیکی و همچنین تردد خودروهای ترانزیت حامل مواد سوختی در تمامی راه های اصلی برون شهری از ساعت هفت صبح روز ۱۲ فروردین تا ساعت هفت صبح روز ۱۴ فروردین ماه ممنوع است.

این اطلاعیه می افزاید: در این راستا در محور کرمان-شهداد (سیرچ) تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت هفت صبح تا ساعت ١٢ از سمت کرمان به سیرچ یک طرفه و از سمت سیرچ به کرمان از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۱ تا (عادی شدن) وضعیت ترافیک به صورت یک طرفه صورت می پذیرد.

پلیس کرمان تاکید کرد: در محور کرمان-کوهپایه نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت هفت صبح تا ساعت ۱۲ یک طرفه و از ساعت ۱۶ الی ۲۱(عادی شدن وضعیت ترافیک) از سمت کوهپایه به سمت کرمان به صورت یک طرفه اعمال خواهد شد.

پلیس کرمان در این اطلاعیه ادامه داد: در محور دارزین -دهبکری نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت هفت صبح تا ۱۲ از سمت دوراهی دارزین(محوربم) به سمت دهبکری به سمت محور بم (دوراهی دارزین) به صورت یک طرفه انجام می شود.

اطلاعیه پلیس کرمات تصریح می کند: لازم به ذکر است در تمامی محورهای مواصلاتی برون شهری استان از تردد وسایل نقلیه دارای مسافر بالای قسمت بار به دلیل وجود خطرات احتمالی و پیشگیری از حوادث رانندگی جلوگیری می شود.

مرکز اطلاع رسانی پلیس کرمان همچنین اعلام کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت حامل مواد سوختی، بهداشتی، کالاهای اساسی و دارای مجوز نیز در تاریخ سیزدهم فروردین از این محدودیت ها مستثنی هستند با این وجود ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه در راه هایی که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا شده نیز اعمال می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha