شرکت در راهپیمایی روز قدس تکلیف همگانی است/ قدس؛ مساله مهم جهان اسلام

زاهدان- ایرنا- امام جمعه موقت زاهدان گفت: قدس؛ مساله مهم جهان اسلام بوده؛ بنابراین شرکت در راهپیمایی روز قدس تکلیف همگانی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحسین سجادی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته زاهدان بیان کرد: در سیل جنوب سیستان و بلوچستان همه ارگان‌ها پای‌کار آمدند دشمن برای این حادثه برنامه داشت؛ ولی مسوولان تدبیر و آن‌قدر کمک کردند که ما به مردم سیل زده پاکستان کمک ارسال کردیم.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب هر سال موارد مختلف را به مسوولان گوشزد می‌کنند امسال نیز با نامگذاری شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم به این نکته اشاره کردند که همه باید پای‌کار باشیم، تسهیلگری کنیم مبارزه با فساد، رانت، قاچاق، واردات بی‌رویه را جدی بگیریم.

امام جمعه زاهدان تاکید کرد: اگر می‌خواهیم اقتصاد پویا داشته باشیم باید مانند دفاع مقدس در کنار هم باشیم و در جنگی که دولت‌های بی‌تدبیر گذشته ایجاد کردند پیروز شویم ما امید داریم که این مشکل نیز مرتفع خواهد شد و دشمن را ناامید می‌کنیم.

وی ادامه داد: امروز مساله مهم جهان اسلام غزه است، روز قدس همه باید حضور داشته باشند و برائت خود را از همه مشرکان عالم و آنانی که به اسلام و جبهه مقاومت دشمن هستند نشان دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha