۵ فروردین ۱۴۰۳، ۲۰:۱۰
کد خبر: 85426262
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

زیرساخت های پایانه ای و گمرکات آذربایجان غربی تقویت می شود

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: زیرساخت های پایانه ای و گمرکات استان به دلیل مرزی بودن و ارایه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران تقویت می شود.

به گزارش ایرنا، محمد صادق معتمدیان روز یکشنبه در جلسه ساماندهی شورای مبادلات مرزی استان افزود: با توجه به تردد تعداد بسیاری از مسافران از مرز بازرگان در ایام عید نوروز، لازم است امکانات بهداشتی و نمازخانه در پایانه بازرگان توسعه یابد.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت های لازم در ایام پیک‌ سفرها اظهار کرد: لازم است این موضوعات در طرح جامع تهیه شده برای این پایانه مرزی گنجانده شود.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تقویت قرنطینه های دامی و نباتی در پایانه های مرزی اضافه کرد: نیروی کار و استانداردهای قرنطینه های دامی و نباتی همه نیازمند تقویت و ارتقا هستند.

معتمدیان با اشاره به شناسایی مشکلات در گمرکات اظهار کرد: لازم است خلأهای موجود شناسایی و در اسرع وقت رفع شوند.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: شرکت ها و دستگاه های خدمات رسان هم لازم است ۲۴ ساعته در این مکان ها برای ارایه خدمات مطلوب و به موقع حضور داشته باشند.

وی بر رفع مشکلات تمامی پایانه های مرزی تاکید کرد و افزود: ساماندهی مرزهای استان از بازرگان گرفته تا کیله سردشت در دستور کار است.

در این جلسه که به صورت وبینار با فرمانداران شهرهای مرزی استان از جمله ماکو، سردشت، پیرانشهر و اعضای شورا برگزار شد، ناظر گمرکات آذربایجان غربی به ارایه گزارشی از وضعیت پایانه مرزی بازرگان و مشکلات این مرز پرداخت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha