رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران:سرکشی از مراکز بهداشتی استان تهران تا پایان نوروز تداوم دارد

تهران - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر ضرورت تامین امنیت روانی جامعه در حوزه سلامت در ایام تعطیلات نوروزی، گفت: سرکشی از مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران تا پایان نوروز تداوم دارد.

عبدالرضا پازوکی روز شنبه در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک سال نو، از ارائه خدمات درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران به مردم و مسافران نوروزی مستقر و عبوری در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، تمامی بیمارستان‌ها و معاونت‌های بهداشت، غذا و دارو این دانشگاه در سطح استان تهران برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی طی ایام نوروز آماده باش کامل هستند.

پازوکی به فعالیت داروخانه های تحت نظارت این دانشگاه همزمان با ایام نوروز اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده شاهد ارائه خدمات در مراکز مشخص دندانپزشکی، پیشگیری از هاری، جراحی و مراکز جامع سلامت و تمامی درمانگاه‌ها و کلینیک‌های ویژه در تعطیلات سال نو هستیم و مردم عزیز می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به تداوم سرکشی وبازدیدها از مراکز درمانی و خدمات بهداشتی، بر لزوم بهره مندی مراجعان و بیماران از خدمات بهینه این مراکز تاکید کرد و گفت: سلامت مردم در ایام نوروز که ایام شادمانی است و حضور فعال پزشکان و پرستاران و کادر درمان، موجب امنیت روانی جامعه در حوزه سلامت در ایام تعطیلات می‌شود و این اقدام با هدف رضایتمندی مردم تا پایان نوروز تداوم خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران:سرکشی از مراکز بهداشتی استان تهران تا پایان نوروز تداوم دارد

بیمارستان شهدای هفتم تیر قطب سرطان جنوب تهران است

وی در ادامه در خصوص پروژه‌های عمرانی در حال ساخت وزارت بهداشت در استان تهران به احداث بیمارستان «فیروزآبادی» و تجهیزات پزشکی این مرکز اشاره و بیان کرد: بیمارستان شهدای هفتم تیر قطب سرطان جنوب تهران است و بخش بستری و سرپایی برای «رادیوآنکولوژی» به صورت فعال برای سراسر کشور دارد و بیشترین تعداد دستیاران تخصصی و اساتید خبره در این رشته در این مرکز مشغول به کار هستند.

پازوکی در تشریح جزئیات تامین تجهیزات و خدمات قابل ارائه در این بیمارستان، گفت: بهره مندی مردم از دستگاه «ام. آر. آی» به روز و سیستم پیشرفته رادیولوژی «E.O.S»، فعالیت مرکز دندانپزشکی با تعداد قابل توجهی از یونیت های جدید که طی دو فاز افتتاح شده فراهم می باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha