۳ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۱۴
کد خبرنگار: 1541
کد خبر: 85424563
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه یاسوج: جهش تولید با همدلی و مشارکت مردم امکان پذیر است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: برای دستیابی به اقتصادی قوی و پویا، افزایش تولید امری ضروری است و جهش تولیدبا همدلی و مشارکت مردم امکان پذیر است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید نصیر حسینی، امام جمعه یاسوج در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر، با اشاره به شعار سال، جهش تولید با مشارکت مردم، گفت: "برای تحقق این شعار، همه مردم باید مشارکت کنند. تولید باید با استفاده از ظرفیت های مردمی و سرمایه گذاری داخلی رونق بگیرد."

وی در ادامه به اهمیت وحدت و یکپارچگی در جامعه اسلامی ایران پرداخت و گفت: "وحدت ملی از ضروریات امروز جامعه ما است. دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم هستند، اما ما باید با هوشیاری و بصیرت، نقشه های آنها را خنثی کنیم."

امام جمعه یاسوج با اشاره به اهمیت آب به عنوان مایه حیات، به مردم توصیه کرد که قدر این نعمت الهی را بدانند و در مصرف آن صرفه جویی کنند.

وی با بیان اینکه آب یک منبع خدادادی و محدود است، گفت: "متأسفانه در سال های اخیر شاهد بحران آب در بسیاری از نقاط کشور هستیم که این موضوع باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد."

آیت الله حسینی در ادامه به راهکارهای مقابله با بحران آب اشاره کرد و گفت: "همه مردم باید در مصرف آب صرفه جویی کنند و از اسراف آن خودداری کنند. همچنین مسئولان نیز باید با برنامه ریزی دقیق و سرمایه گذاری در بخش آب، از این نعمت الهی به طور صحیح استفاده کنند."

امام جمعه یاسوج در بخش دیگری از سخنان خود به ماه رمضان و میلاد امام حسن (ع) اشاره کرد و گفت: "ماه رمضان فرصتی برای توجه به نیازمندان و محرومان است. در این ماه باید به اکرام ایتام و فقرا توجه ویژه ای شود."

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha