۲ فروردین ۱۴۰۳، ۱۶:۴۴
کد خبر: 85423985
T T
۳۰ نفر

برچسب‌ها

گردشگران خارجی از اجرای برنامه های نوروزی یزد تمجید کردند

یزد _ ایرنا _ گروهی از گردشگران خارجی از برنامه های نوروزی "شاد راه نور" در یزد بازدید و از اینکه فرهنگ مردم این دیار به خوبی به تصویر کشیده شده از متولیان آن تمجید کردند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گروهی از گردشگران خارجی در بازدید از (شادراه نور) از اقدام خوب این سازمان تجلیل کردند.

این گروه از برنامه های موزه زنده و مفاخر و صنایع دستی شادراه بازدید و اظهار رضایت و خوشحالی داشتند که در سفر به یزد از این برنامه نیز بازدید کردند.

یکی از اعضای این گروه با اشاره به اقدام خوبی که در شهر جهانی یزد صورت گرفته گفت: هنرمندان این شهر به خوبی توانسته اند پیشینه مردمشان را به تصویر بکشند.

وی افزود: یکی از اقدامات خوب این گروه های هنری انتخاب مکانی تاریخی و زیبا برای نشان دادن هنر خود است و این نشان میدهد که برای هنر و فرهنگ خود اهمیت قائل هستند.

این گردشگر ادامه داد: در کشورهای پیشرفته شاهدیم که بهترین مکان های خود را برای فعالیت های هنری و نشان دادن تاریخ و هویت خود انتخاب میکنند و از این لحاظ نیز این شهر توانسته به خوبی هنر هنرمندان خود را به تصویر بکشد.

مسیر "شاد راه نور" از مدرسه ملاصدرا تا کتابخانه مرکزی یزد در بلوار بسیج برپا شده است و ۲۰۰ هنرمند در اجرای برنامه های این مسیر همکاری دارند.

مسیر یاد شده از ۲۸ اسفندماه در شهر یزد بر پا شده و تا هفتم فروردین ماه ادامه دارد.

۱۰۶ عنوان برنامه برای ایام نوروز در مسیر یاد شده برنامه ریزی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha