استاندار: رفع تنش آبی چهارمحال و بختیاری در سال ۱۴۰۲ محقق شد

شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اقدامات دولت در استان طی سالی که گذشت، تاکید کرد:یکی از بزرگترین ثمره‌های تلاش دولت سیزدهم در این استان در سال ۱۴۰۳ رفع تنش آبی استان بود، که محقق شد

به گزارش ایرنا، غلامعلی حیدری روز چهارشنبه اول فروردین ۱۴۰۳ در پیام نوروزی خود با تبریک سال جدید یادآور شد: آیین باستانی و غنی عید نوروز و ورود به بهار طبیعت یادگار ارزشمند پیشینیان و نیاکان مترقی ماست و برای ما درس‌ها و عبرت‌هاست در بهاری که طبیعت جامعه سبز و شکوفه بر تن می‌کند و مردگی خویش را به کناری می‌نهد. از دیگر سو پیشوایان دینی ما همواره عیدنوروز و آیین‌های آن را ارج می‌نهادند.

وی تاکید کرد: سال ۱۴۰۲ با همه فراز و فرودهایش پایان یافته است و ایران اسلامی عزیز ما روزهای پر امید سال جدید را انتظار می‌کشد، در سالی که گذشت علیرغم همه مشکلات، خادمان شما در استان چهارمحال و بختیاری تمام تلاش خود را در کاستن از محرومیتها و عقب ماندگیهای مسیر توسعه استان بکار بستند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از بزرگترین ثمره‌های این تلاش، رفع تنش آبی استان بود که بحمدالله محقق شد. اقداماتی از جمله افزایش سطح زیر کشت گلخانه ای، ارتقاء کیفیت زیرساخت‌های ارتباطی و حمل و نقل و افزایش جذب و تخصیص اعتبارات استان از دیگر اتفاقات مبارکی بود که در سال گذشته با تلاش خادمان شما در دولت سیزدهم در دیار دلیران رقم خورد.

حیدری یادآور شد: اینک از آغازین ساعات سال جدید نیز با عزمی راسخ و با اتکا به مدد الهی، پای در راه پرمشقت توسعه استان می‌نهیم و از درگاه حضرت دوست توفیق خدمت برای خادمان مردم و برای مردمان عزیز چهارمحال‌وبختیاری عزت و سربلندی مستدام مسالت داریم.

به گزارش ایرنا، سال ۱۴۰۳ از سوی رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha