طهماسبی: یکی از مربیان استقلال به همه توهین می‌کند؛ همه او را می شناسند

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال هوادار گفت: باشگاه استقلال، باشگاهی بزرگ با مربیان و بازیکنانی با شخصیت است اما یک فرد خاص در این تیم با توهین و تمسخر دیگران سعی می‌کند اهداف خاصی را دنبال کند که این رفتار با اصول ورزش، صلح و دوستی منافات دارد.

به گزارش ایرنا، مهرداد طهماسبی بعد از شکست یک بر صفر تیم فوتبال هوادار در بازی برابر استقلال تهران در آخرین دیدار سال ۱۴۰۲ تاکید کرد: دوست ندارم در مورد حواشی صحبت کنم و در این مدت همواره در مسابقات سعی کردم به همه احترام بگذارم. در این بازی هم ۹۰ دقیقه احترام گذاشتیم که وظیفه ماست، در طول هر بازی ممکن است کادر فنی و یا بازیکنان نسبت به تصمیم داور اعتراضی داشته باشند اما احترام را باید همواره حفظ کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در تیم استقلال یک مربی است که با توهین‌های خود و استفاده از کلمات ناپسند دیگران را به تمسخر می‌گیرد، این فرد را همه ایران می‌شناسند و نیازی به معرفی ندارد. باشگاه استقلال، باشگاهی بزرگ و با شخصیت است اما حضور چنین فردی که به همه توهین کرده و از کلماتی ناپسند استفاده می‌کند به هیچ عنوان درست نیست.

طهماسبی گفت: بازی کنید و ببرید اما چرا بی احترامی می‌کنید؟ استقلال آنقدر بزرگ است که نیازی به این کارها ندارد و نمی‌دانم چرا این فرد چنین رفتاری را بروز می‌دهد؟ ذات ورزش، صلح و دوستی است و باید حرمت‌ها را حفظ کرد اما این فرد که برای همه ایران شناخته شده است به هر شکل ممکن توهین می‌کند و شخصیت خود را اینگونه نشان می‌دهد. این رفتارها ورزش را در مسیر نادرست قرار می‌دهد و زیبایی‌های آن را از بین می‌برد.

گفتنی است تیم فوتبال استقلال آخرین دیدار فوتبال ایران در سال ۱۴۰۲ را مقابل هوادار با پیروزی یک بر صفر به پایان رساند تا با صدرنشینی به استقبال نوروز برود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha