یگان حفاظت اراضی دولتی سیستان و بلوچستان در تعطیلات نوروز آماده باش است

زاهدان - ایرنا - معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از آماده‌باش کامل نیروهای یگان حفاظت اراضی استان در تعطیلات نوروز به منظور پیشگیری و رفع تصرفات احتمالی در اراضی دولتی خبر داد.

حسینعلی کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه تعطیلات عید نوروز فرصت مناسبی برای سودجویان و زمین خواران نسبت به تعرض و تصرف در اراضی ملی و دولتی و سوء استفاده از بیت المال است بنابراین یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان هم در سطح ادارات شهرستان‌ها و هم در ستاد اداره‌کل به‌صورت شبانه‌روزی و مستمر با بهره‌گیری از تجربیات سال‌های گذشته و در راستای ماموریت سازمانی و ذاتی خود، تمامی توان و ظرفیت موجود را در این راستا به کارگرفته است.

وی با بیان اینکه مجموعه نیروهای یگان حفاظت اراضی ملی سیستان و بلوچستان آموزش‌های لازم را در این زمینه دیده‌اند، گفت: این اداره‌کل با بهره‌گیری و استفاده از نیروهای انسانی هوشیار و آگاه، با ایمان و زبده، هیچ‌گونه اغماض در بحث زمین خواری برای افراد سودجو قائل نیست.

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: مبحث حفاظت از عرصه‌های دولتی تعطیلی ندارد و در طول سال به ویژه در ایام تعطیلات با جدیت انجام می‌شود.

وی بیان کرد: از عموم مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد تصرف و تعرض به اراضی ملی مراتب را فوراً از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۷۳۵ و یا تلفن گویای ۱۶۵۶به یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha