فرماندار ویژه مهاباد: تسهیلات دولتی به روستاییان اطلاع رسانی شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: تسهیلات و خدماتی که دولت برای روستاییان در نظر گرفته، باید اطلاع رسانی شود تا بتوانند به صورت همگانی از آن استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن عباسی روز شنبه در جلسه نشست مشورتی با دهیاران شهرستان مهاباد افزود: دهیاران، نماینده دولت در سطح روستاها هستند که باید تمام خدمات دولتی را به اطلاع روستاییان برسانند.

وی اضافه کرد: امسال بنیاد مسکن برای تعمیر و بازسازی هر واحد روستایی ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند که با آگاه سازی صحیح تمام روستاییان واجد شرایط می‌توان از آن بهره مند شوند.

فرماندار ویژه مهاباد از دهیاران بخش های مرکزی و خلیفان خواست که هر گونه مشکل، نزاع و دغدغه روستاییان را به فرمانداری اطلاع دهند و به صورت جدی پیگیر مطالبات آنان باشند.

فرماندار ویژه مهاباد: تسهیلات دولتی به روستاییان اطلاع رسانی شود

عباسی اضافه کرد: دهیاران نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز در باغات و همچنین تخریب منابع طبیعی حساس بوده و از طریق دستگاه های متولی نسبت به حفظ اراضی ملی تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه تبعیض در ارایه خدمات قابل قبول نیست، گفت: با هرگونه رانت و باند بازی در تسهیلات روستایی، توزیع نهاده و سایر خدمات مقابله کرده و خط قرمز ما است.

در ادامه جلسه تعدادی از دهیاری ها مطالبات و مشکلات خود را در حضور فرماندار ویژه مهاباد مطرح کردند.

مهاباد با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۹۷ روستا در ۲ بخش مرکزی و خلیفان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha