۲۶ اسفند ۱۴۰۲، ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 5269
کد خبر: 85419789
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

سخنگوی وزارت خارجه: آرزوی تجزیه ایران را به گور خواهید برد

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات «مردخای کیدار» مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی درباره تجزیه ایران گفت، این آرزو را به گور خواهید برد.

به گزارش گروه سیاست خارجی ایرنا، «ناصر کنعانی» در پیامی که در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرد، نوشت: «مردخای کیدار» مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی و عضو اندیشکده صهیونیستی سادات-بگین در اظهاراتی وقیحانه عنوان کرد که جمهوری اسلامی ایران باید تجزیه و به ۶ کشور تبدیل شود. وی، تحریک قومیت‌های مختلف ایرانی را زمینه تحقق این آرزوی شوم عنوان کرده است. این صهیونیست مفلوک در فروردین ماه سال گذشته نیز، ضمن تأیید اقدامات نظامی صهیونیست‌ها در برخی کشورهای همجوار گفته بود؛ «باید ایران را تکه تکه کنیم».

این اظهارات به روشنی گویای سودای شوم دشمنان سفّاک نسبت به #ایران_عزیز است. هرچند این اولین بار نیست که دشمن صهیونیست، اینگونه وقیحانه منویات درونی خود را عریان می‌سازد و جدای از آنکه جمهوری اسلامی ایران بالغ بر چهار دهه از این دست سخنان شنیده و استوارتر از همیشه به حیات پرافتخار خود ادامه می‌دهد، اما لازم است بار دیگر به صهیونیست‌های رو به زوال یادآوری کرد: از جمع اقوام مختلفی که پیکره زیبای ایران اسلامی را تشکیل داده‌اند، حدود ۲۵۰ هزار نفر جان خود را در طول تقریبی ۴۵ سال گذشته تقدیم کردند تا این سرزمین، یکپارچه، قوی و مقتدر باقی بماند و وجبی از خاک آن کم نگردد.

آنها که برای سربلندی ایران عزیز و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از جان خود گذشتند، مردان و زنانی بودند که از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز و از میان اقوام گوناگون زیر پرچم پرافتخار ایران گردهم آمده بودند. جمهوری اسلامی ایران چهار دهه متمادی شنونده سخنان سخیفی بوده که گویندگان آن سال‌هاست خوراک موریانه‌ها شده‌اند. آرزوی تجزیه ایران نیز به مانند سایر آرزوهای باطل چهل و چند سال گذشته، با جنایتکارانی که نتوانسته‌اند حتی در مقابل یک جنبش مقاومت مردمی در نوار غزه قامت راست کنند و برای جبران شکست‌های ترمیم ناپذیر خود زبونانه دست به کشتار زنان و کودکان می‌زنند، به گور خواهد رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha