۲۶ اسفند ۱۴۰۲، ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 2645
کد خبر: 85419340
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز اردوی آماده‌سازی شاگردان رنگرز در نور برای قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک

نوشهر- ایرنا - دبیر هیئت کشتی استان مازندران گفت: مرحله هفتم اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با هدف اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک در شهرستان نور آغاز شد.

غلامرضا نوری‌زاد امروز -شنبه- در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کاروان تیم ملی کشتی فرنگی ایران از امروز در شهرستان نور هفتمین مرحله اردوی آماده‌سازی را آغاز کرد تا در ادامه اردوی قبلی، کشتی‌گیران بتوانند در آب و هوای مطلوب‌تر تمرینات فشرده خود را انجام دهند.

وی افزود: تمام امکانات لازم از جمله محل اسکان مطلوب، سالن بدنسازی و استخر برای ملی‌پوشان در شهرستان نور تدارک دیده شده است. در طول مدت برپایی اردوی تیم‌های ملی کشتی فرنگی نیز مسوولان امر از نزدیک تمرینات آماده‌سازی ملی‌پوشان را نظاره‌گر هستند.

دبیر هیئت کشتی استان مازندران تصریح کرد: حضور تیم ملی کشتی فرنگی ایران در نور سبب افزایش انگیزه بین کشتی‌گیران جوان و آینده‌دار این شهرستان می‌شود و فرصت بسیار خوبی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا از نزدیک با تیم ملی آشنا شوند تا با نگاهی امیدوارانه‌تر به آینده به کشتی خود ادامه دهند.

به گزارش ایرنا، هفتمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان که از امروز آغاز شد تا هشتم فروردین ۱۴۰۳ در شهرستان نور استان مازندران ادامه دارد. در این مرحله از اردو مدعیان رسیدن به دوبنده تیم ملی حضور دارند.

یکی از نکات مهم اردو غیبت محمدرضا مختاری است که از سوی فدراسیون کشتی به خاطر حواشی رقابت‌های ترکیه تعلیق شد.

همچنین محمدعلی گرایی که به تازگی از سوی اتحادیه جهانی کشتی بخشیده شده جایی در فهرست رنگرز ندارد. امین میرزازاده دیگر قهرمان حاضر در این اردو است. میرزازاده در مسابقات وهبی امره ترکیه مصدوم شد و نتوانست در فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم به روی تشک برود.

پس از پایان این مرحله از اردو تیم به مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک اعزام خواهد شد. نمایندگان ایران در ۲ وزن ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم سهمیه کسب نکردند.

امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۷ و علیرضا مهمدی در وزن ۸۷ کیلوگرم نمایندگان ایران در گزینشی المپیک هستند که فروردین ماه در بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: امیررضا ده‌بزرگی (فارس)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) و ایمان محمدی (خوزستان)

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) و سعید اسماعیلی (خوزستان)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی (فارس)

۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد (خوزستان) و امیر عبدی (قم)

۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: علیرضا مهمدی (خوزستان) و ناصر علیزاده (مازندران)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران)

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده (خوزستان) و فردین هدایتی (مازندران)

کادر فنی: حسن رنگرز (سرمربی)، طالب نعمت‌پور، حسن حسین‌زاده، مجید رمضانی، فرزاد ایمان‌علی‌زاده (مربیان)، بهمن میرزایی (مربی بدنساز)، جمال حق‌پناه (ماساژور).

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha