۲۲ اسفند ۱۴۰۲، ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 924
کد خبر: 85416156
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

برخورد ۲ خودرو در آزاد راه تبریز - زنجان یک کشته و یک مصدوم به جاگذاشت

تبریز - ایرنا - بر اثر برخورد و واژگونی ۲ دستگاه کامیونت در آزاد راه پیامبر اعظم(ص) در محور زنجان - تبریز، یک نفر جان باخت و یک نفر دیگر مصدوم شد.

به گزارش ایرنا، رئیس جمعیت هلال احمر بستان‌آباد گفت: صبح امروز سه شنبه مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان (eoc)، خبر واژگونی ۲ دستگاه کامیونت در آزاد راه پیامبر اعظم(ص)، در محدوده ۶۵ کیلومتر مانده به تبریز را اعلام کرد.
علی مرسلی افزود: در کمترین زمان، یک تیم امداد و نجات از پایگاه سیدالشهدا با خودروی نجات به همراه سه نجاتگر به محل حادثه اعزام شدند؛ که پس از حضور در صحنه و ارزیابی اولیه، یک فوتی و یک مصدوم در صحنه حادثه مشاهده شد.
وی ادامه داد: بر اساس برآوردهای احتمالی اولیه، به علت خواب آلودگی یکی از رانندگان، ۲ خودرو به یکدیگر برخورد کرده و در دره کم عمق خارج از آزادراه، واژگون می شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر بستان‌آباد اعلام کرد: در این حادثه، از ۲ راننده کامیونت، یک نفر مصدوم شده بود که بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط کارشناسان اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت و راننده دیگر، که مرد ۵۶ ساله بود، فوت کرده بود و بعد از رهاسازی توسط نجاتگران هلال احمر، جهت انجام مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha