«شهرآورد طلایی‌ها» را سپاهان بُرد

اصفهان-ایرنا- تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر، در شهرآورد اصفهان سپاهان نوین را شکست داد و به نهمین بُرد فصل خود دست یافت تا برنده «شهرآورد طلایی‌ها» باشد.

به گزارش ایرنا، تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان از ساعت ۱۴ روز دوشنبه در سالن «۲۵ آبان» مجموعه ورزشی «نقش جهان» اصفهان، در شهرآورد هندبال این شهر میزبان تیم هم خانواده خود، سپاهان نوین بود و هندبالیست‌های سپاهانی موفق شدند در این دیدار با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ سپاهان نوین را شکست دهند.

این دیدار تماشایی و نزدیک از ابتدا بصورت پایاپای پیش رفت، هرچند در بیشتر لحظات تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان از نظر امتیاز جلوتر بود ولی تا پایان بازی بُرنده نهایی مشخص نبود.

سپاهان نوین که چند هفته‌ای است تیم آماده‌ای نشان می‌دهد در دیدار امروز نیز توانست با ارائه یک بازی نزدیک ثابت کند از مُهره‌های ارزشمندی برخوردار است و شاگردان رحیمی‌زاده می‌توانند برای هر تیمی مشکل‌آفرین باشند.

تیم هندبال سپاهان با بُرد امروز به نهمین بُرد این فصل خود در لیگ برتر دست یافت و طلایی‌پوشان با کسب ۹ بُرد، یک مساوی و ثبت چهار باخت، اکنون به امتیاز ۱۹ رسیدند تا در فاصله یک امتیازی تیم همشهری خود یعنی گیتی پسند با یک بازی بیشتر قرار بگیرند.

تیم هندبال سپاهان نوین نیز با شکست امروز در همان امتیاز ۱۰ قبلی در رده هشتم جدول رقابت‌ها باقی ماند.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر هندبال کشور با حضور ۱۲ تیم از ۱۳ شهریور آغاز شده است و در آن چهار تیم سپاهان، سپاهان نوین، گیتی‌پسند و پرواز هوانیروز از استان اصفهان حضور دارند.

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌ فارس خرم‌آباد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت و گاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ «آیندگان» شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

همچنین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، نفت و گاز گچساران، پلیمر خلیج‌ فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازاتشان افزوده شده است.

جدول رقابت‌ها بدون احتساب امتیازات لیگ هندبال نوجوانان و مسابقات هندبال جوانان پسر پس از اتمام ۲ بازی نُخست هفته چهاردهم بصورت زیر است:

«شهرآورد طلایی‌ها» را سپاهان بُرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha