۲ هزارو ۵۰۰ واحد تجاری بدلیل تخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند+فیلم

 گچساران- ایرنا--معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزارو ۵۰۰ مرکز متخلف امسال به مراجع قضایی معرفی شدند.

سید علی موسوی رجا روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح سلامت نوروزی در گچساران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال بیش از ۸۷ هزار فقره بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در مناطق مختلف این استان انجام شد.

وی بیان کرد: در این بازدید ها بیش از ۹۵۰ واحد متخلف شناسایی و تعطیل شدند.

موسوی رجا تعداد مراکز عمومی کهگیلویه و بویراحمد را ۶ هزارو ۵۷۹ مورد اعلام کرد و گفت: کارشناسان سلامت محیط استان بیش از ۳۱ هزار مورد بازدید از این مراکز داشته اند که ۴۰۰ مورد انها به دلیل تخلف تعطیل شدند.

وی تصریح کرد: در راستای سلامت نوروزی مانوری در گچساران از سوی کارشناسان سلامت محیط کهگیلویه و بویراحمد در حوزه بهداشت و درمان برگزار شد.

معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازرسی‌های کارشناسان سلامت محیط استان از ۱۵ اسفند امسال تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

موسوی رجا تصریح کرد: در ایام نوروز رستوران های بین راهی، تفرجگاه ها، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مراکز سیاحتی و غیره از لحاظ امور بهداشتی مورد نظارت قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف، موارد را متذکر شده و در غیر اینصورت واحد مربوطه پلمب و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

موسوی رجا تصریح کرد: بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط وزارت بهداشت در تعامل با دستگاه های اجرایی تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب از لحاظ بهداشت و ایمنی به

مسافران نوروزی انجام خواهند داد و انتظار می رود مردم در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha