سردار رادان: مسئولان و تصمیم‌گیران هزینه تخلف رانندگی را افزایش دهند

تهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه جلوگیری از تلفات جاده‌ای نیازمند اصلاح قانون است از مسئولان خواست تا با اصلاح قانون هزینه تخلفات رانندگی را افزایش دهند.

سردار احمدرضا رادان روز یکشنبه در رزمایش نوروزی دستگاه‌های خدماتی تاکید کرد: شعار ما در انتظامی کل کشور برای سال جدید «آرامش و امنیت سفر در بهار قرآن و طبیعت» است و تمامی نیروهای ما در خدمت مردم هستند.

وی گفت: امسال نیروهای خدمات رسان سفر با زبان روزه در راه، شهر و جاده توفیق خدمتگزاری به مردم را خواهند داشت .

فرمانده کل انتظامی بر قبول تکلیف از سوی مردم تاکید کرد و افزود: این تکلیف رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است که انجام این تکلیف نه تنها دستمزد خدمت خادمان است بلکه امنیت سفر را برای خانواده ها نیز فراهم می کند.

سردار رادان: مسئولان و تصمیم‌گیران هزینه تخلف رانندگی را افزایش دهند

تعداد متخلفان حوادث راهنمایی و رانندگی کمتر از ۱۰ درصد

سردار رادان تعداد متخلفان حوادث راهنمایی و رانندگی را کمتر از ۱۰ درصد عنوان کرد و افزود: برای حفظ حقوق ۹۰ درصد جامعه با متخلفان بدون اغماض و گذشت برخورد خواهد شد و این برخورد عین خدمت است.

مقام ارشد انتظامی کشور گفت: از مردم شریف می خواهیم تا با همکاری و رعایت قوانین خود سفری ایمن را برای خود و دیگران و همچنین هدیه ای برای پلیس و خدمتگذارانشان است.

وی از مسئولان کشور خواست تا با افزایش هزینه متخلفان رانندگی و اصلاح قانون از تحمیل اراده متخلفان به بیش از ۹۰ درصد مردم جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha