کاشت نهال در بابلسر به یاد «آیت الله سلیمانی»

ساری - ایرنا - استاندار مازندارن به یاد شهید آیت الله عباسعلی سلیمانی و ۹ تن از شهدای ستاد نماز جمعه بابلسر، ۱۰ نهال در مصلی این شهر کاشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار مازندران در ادامه سفر شهرستانی به بابلسر امروز شنبه همزمان با کاشت این ۱۰ نهال در جمع خبرنگاران افزود: آیت الله سلیمانی تا قبل از شهادتش مردم به درستی او را نمی شناختند که این شخصیت ممتاز دارای چه جایگاهی بود.

وی اظهار داشت: این شخصیت برجسته در استانهای مختلف از جمله سیستان و بلوچستان خدمت رسانی کرد و همیشه منشا وحدت بوده است.

حسینی پور ادامه داد: بعد از شهادت آیت الله سلیمانی ویژگی های برجسته اخلاقی این بزرگ مرد برای افکار عمومی تشریح شد.

استاندار مازندارن در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: در سال گذشته ۱۱ میلیون درخت در مازندران کاشته شد که تا پایان سال جاری همین آمار در استان تکرار خواهد شد.

کاشت نهال در بابلسر به یاد «آیت الله سلیمانی»

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که نگهداری از درختان کاشته شده به مراتب مهمتر از کاشتن آن است، اظهار داشت: استانداری مازندران با استفاده از ظرفیت قانونی نظارتی خود در حفاظت از درختان کاشته شده تلاش جدی دارد.

وی تصریح کرد: تمدن مازندران با حفظ طبیعت و منابع طبیعی آن گره خورده است و شهروندان در نگهداری آن باید تلاش کنند.

حسینی پور با بیان این که، جنگل های هیرکانی میلیون ها سال در مازندران حفظ شد، خاطرنشان کرد: بسیاری از نقاط دنیا میزبان جنگل های هیرکانی بودند اما غفلت مردم آن سرزمین سبب نابودی کامل آن شد.

نماینده عالی دولت در مازندران با ذکر این مطلب که رهبر معظم انقلاب در روز درختکاری امسال از مازندران و ارزش و حفظ درخت انجیلی تاکید داشتند، اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در کاش و نگهداری درختان تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا، بیست و سومین سفر شهرستانی استاندار مازندران به بابلسر با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر در آستانه امامزاده ابراهیم (ع) این شهر آغاز شد.

افتتاح ساختمان کانون فرهنگی شهید موسوی بهنمیر، بازدید از باغ ۱۳ هکتاری تولید توت فرنگی، دیدار با اقشار مختلف مردم، حضور در نماز جمعه شهرستان بابلسر، نشست با دهیاران و شورای اسلامی در روستای فولادکلا از جمله برنامه‌های بیست و سومین سفر شهرستانی استاندار مازندران به بابلسر بود.

بازدید از مجموعه کارخانه کسب و کار (بابلسر کلاب) برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و در نهایت برگزاری جلسه شورای اداری مجموعه برنامه‌های استاندار مازندران در بیست و سومین سفر شهرستانی به شهر ساحلی بابلسر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha