۱۸ اسفند ۱۴۰۲، ۱۷:۴۳
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85412133
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حملات موشکی حزب‌الله به پایگاه های ارتش رژیم صهیونیستی

تهران-ایرنا- حزب‌الله لبنان از حملات به سه پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ خود آورده است: در راستای حمایت از مردم فلسطین و مقاومت، مجاهدان ما امروز ساعت ۱:۵۵دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی تجمع نظامیان صهیونیست در محوطه پایگاه «الراهب» رژیم صهیونیستی را هدف حملات راکتی قرار دادند.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در حملات موشکی و راکتی خود، تجمع نظامیان صهیونیست و تجهیزات آن‌ها در پایگاه «السماقه» در منطقه اشغالی کفرشوبا را هدف قرار دادند.

بنا بر اعلام حزب الله، تجمع نظامیان صهیونیست در محوطه پایگاه صهیونیستی «جل العلام» نیز با موشک «فلق۱» هدف قرار گرفت.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد که اراده های توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «دیشون» درشمال فلسطین اشغالی را با موشک های کاتیوشا هدف قرار داده است.

با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha