کامبک دیدنی هوادار با بازیکنان سابق استقلال؛ ذوب‌آهن یک دقیقه تا برد فاصله داشت

تهران- ایرنا- جدال جذاب دو تیم هوادار تهران و ذوب‌اهن اصفهان به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

به گزارش ایرنا، در دیدار آغازین هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس از ساعت ۱۷:۲۰ دو تیم هوادار تهران و ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت و تیم‌ها به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

شاگردان محمد ربیعی هم‌اکنون با ۲۷ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارند و در مقابل نیز هوادار تهران نیز با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول جایی گرفته است.

شرح گل‌ها:

ذوبی‌ها در دقیقه ۱۰ بازی صاحب یک ضربه کرنر شدند که محمد قریشی موفق شد ارسال خوب گریگول چابرادزه را با ضربه‌ای تماشایی تبدیل به گل نخست این بازی و ذوب‌آهن برابر حریف تهرانی خود کند. نیمه نخست این بازی با برتری تیم میهمان پایان یافت.

دقیقه ۶۲ بازی مجید علیاری روی پاس محمدحسین اسلامی موفق شد اختلاف را به عدد دو برساند و بار دیگر دروازه علیرضا حقیقی و تیم هوادار را باز کند.

دقیقه ۷۹ بازی داریوش شجاعیان تعویض طلایی مسعود شجاعی موفق شد با یک ضربه تماشایی و دیدنی یکی از گل‌های خورده را جبران کند و اختلاف را به حداقل برساند.

دقیقه ۹۵ بازی کوپال ناظمی به سود تیم میزبان اعلام ضربه پنالتی کرد که بابک مرادی موفق شد گل تساوی را وارد دروازه حریف کند تا همه چیز برابر شود.

تیم داوری:

داور: کوپال ناظمی/ کمک‌ها: فرهاد فرهاد پور، صالح عرب آبادی / داور چهارم: علی بای

ترکیب اولیه دوم تیم؛

هوادار تهران:

علیرضا حقیقی، مرتضی منصوری، صائب محبی، سبحان پسندیده، محمد میری، محمد عباسی، محسن سفیدچقایی، امیرحسین بهادر، امین پورعلی، امین قاسمی نژاد و کریم اسلامی

سرمربی : مسعود شجاعی

کامبک دیدنی هوادار با بازیکنان سابق استقلال؛ ذوب‌آهن یک دقیقه تا برد فاصله داشت

ذوب‌آهن اصفهان:

محسن فروزان، محمد قریشی، فریبرز گرامی، محمد جواد محمدی، کمال کامیابی نیا، پویا مختاری، گریگول چابرادزه، مجید علیاری، عرفان معصومی، شایان مصلح و محمدحسین اسلامی

سرمربی : محمد ربیعی

کامبک دیدنی هوادار با بازیکنان سابق استقلال؛ ذوب‌آهن یک دقیقه تا برد فاصله داشت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha