۱۷ اسفند ۱۴۰۲، ۱۰:۵۲
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 85410994
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار زنجان بر همکاری بیشتر بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تاکید کرد

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان، همکاری بیشتر بانک‌ها را در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خواستار شد و گفت: عملکرد برخی بانک‌ها در این زمینه در حد انتظار نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محسن افشارچی روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بر ضرورت همراهی بانک های دولتی و خصوصی در پرداخت تسهیلات اشتغال تاکید کرد و گفت: بانک ها در استان لازم است بیش از میزان کنونی در موضوعات مربوط به توسعه در استان نقش آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه با مجموعه اقدامات و پیگیری های صورت گرفته، استان زنجان در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ به رتبه ۹ رسیده و جزو ۱۰ استان برتر قرار گرفته است، اظهار کرد: هر کدام از بانک ها باید سهم در نظر گرفته شده برای خود را در مهلت باقی مانده کارسازی کنند.

استاندار زنجان با بیان اینکه در سال جاری بانک های استان مکلف به پرداخت ۱۳ هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع تبصره ۱۸ هستند، افزود: تا پایان اردیبهشت سال آینده باید عملکرد بانک ها در استان در خصوص پرداخت این تسهیلات ۱۰۰ درصد شود.

افشارچی به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در استان و لزوم بازدید میدانی مدیران بانکی از طرح های صنعتی اشاره کرد و افزود: بازدیدها از روند اجرای طرح ها، نقش تاثیرگذاری در تصمیم گیری و اراده مدیران برای حمایت از تولید دارد.

تاکنون ۹۵۶ طرح در کمیته استانی پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ در استان با ۱۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب و به ۳۷۰ طرح سه هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha