۱۵ اسفند ۱۴۰۲، ۱۵:۰۶
کد خبرنگار: 2296
کد خبر: 85409077
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نخستین اجتماع نوجوانان کنشگر فرهنگی تهران برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- نخستین اجتماع بزرگ نوجوانان کنشگر فرهنگی پایتخت در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، گردهمایی بزرگ نوجوانان فعال فرهنگی شهر تهران در راستای اهداف کلان این سازمان با محوریت مخاطب نوجوان و تشکیل حلقه‌های هویتی فرهنگی هنری در سطح فرهنگسراها برگزار می‌شود.

یکی از سیاست‌های اجرایی برای تشکیل این حلقه‌های هویتی، ایجاد امکان طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری توسط نوجوانان بود که منجر به تشکیل هویت‌هایی همچون «بچه‌های رستا» (با موضوع فعالان حوزه تفکر، استدلال و تبیین)، «نوجوانان کتابخوان» (با هدف تربیت کنشگران فرهنگی حوزه کتاب و کتابخوانی)، «بچه‌های فرهنگسرا» (با هدف تربیت کنشگران اقدامات فرهنگی- میدانی) و «بچه‌های ایران آینده» (با هدف تربیت کنشگران حوزه نویسندگی) شده است.

در این راستا و با هدف هویت‌بخشی، تکریم نوجوانان فعال در برنامه‌ها و رسمیت‌بخشی به هویت‌های شکل گرفته در سطح فرهنگسراهای شهر تهران، نخستین گردهمایی بزرگ نوجوانان فعال فرهنگی پنجشنبه- ۱۷ اسفندماه- از ساعت ۹ صبح در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود.

در این برنامه که اجرای آن را عبدالله روا برعهده دارد، ضمن معرفی و رونمایی از نشان حلقه‌های هویتی توسط نوجوانان، برنامه‌هایی از جمله اجرای گروه ارکستر نوجوانان فرهنگسرای بهمن، استندآپ کمدی توسط علی فریادی و موسیقی توسط حسین حقیقی اجرا می‌شود.

نوجوانان علاقه‌مند برای اطلاع از شرایط عضویت در باشگاه نوجوانان، می‌توانند به نزدیکترین فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha