اینفوگرافیک / آمار انتخابات مجلس دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد چه می گوید

یاسوج - ایرنا - دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۱ اسفند در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد برای برگزیدن سه نماینده این استان از میان ۱۰۴ نامزد حاضر در رقابت برگزار شد که در طرح اینفوگرافیک آمار حوزه های مختلف آورده شد.

به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد. این استان بالاترین میزان مشارکت را با ۶۴.۲۷ درصد در سطح کشور بدست آورده است.

انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با موفقیت برگزار شد. مشارکت بالا، سلامت انتخابات و حضور پرشور جوانان از نکات بارز این دوره از انتخابات بود. انتظار می‌رود که نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی با تلاش و جدیت برای حل مشکلات مردم این استان گام بردارند.

اینفوگرافیک / آمار انتخابات مجلس دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد چه می گوید

میزان مشارکت در انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در این دوره نسبت به دوره‌های قبل کاهش داشته است.توزیع سنی شرکت کنندگان در انتخابات نشان دهنده افزایش آگاهی و میل به مشارکت در بین جوانان است. تفاوت میزان مشارکت در حوزه‌های انتخابیه مختلف نشان دهنده وجود مسائل و مشکلات خاص در هر منطقه است که باید به آنها توجه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha