۱۲ اسفند ۱۴۰۲، ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 85405918
T T
۱۶ نفر

برچسب‌ها

منتخب مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی معرفی شد

۱۲ اسفند ۱۴۰۲، ۲۰:۰۰
کد خبر: 85405918
منتخب مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی معرفی شد

قزوین - ایرنا - ستاد انتخابات استان قزوین، عباس بیگدلی را به عنوان منتخب مردم شهرستان تاکستان به مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، براساس اعلام ستاد انتخاباتی استان قزوین، عباس بیگدلی با ۲۳ هزار و ۷۰۳ رای به عنوان منتخب این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

عباس بیگدلی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تاکستان، با کد انتخابی ۲۴، متولد سال ۶۱ از تاکستان است.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد اسلامی است که ریاست بانک انصار، بازرس اداره کل بانک سپه استان را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

جمعیت کل واجدان انتخاباتی در استان قزوین ۹۵۸ هزار و ۷۶ نفر بود که از این تعداد ۴۸۸ هزار و ۴۱ نفر مرد و همچنین ۴۷۰ هزار و ۳۵ نفر زن بودند.

شهرستان آبیک ۷۳ هزار و ۹۴۲ نفر، آوج ۳۳ هزار و ۱۵۲ نفر، البرز ۱۶۰ هزار و ۱۱۴ نفر، بویین زهرا ۹۶ هزار و ۳۹۱ نفر، تاکستان ۱۳۹ هزار و ۵۰۹ نفر و قزوین ۴۵۴ هزار و ۵۰۹ نامزد واجد شرایط رای در این دوره از انتخابات بودند.

جمعیت رای اولی های استان قزوین ۴۸ هزار و ۴۶۰ نفر بود که ۲۴ هزار و ۸۹۹ نفر آن پسر و ۲۳ هزار و ۵۶۱ نفر را دختر تشکیل دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha