"حاجی بابایی" و "صوفی" منتخبان مردم حوزه همدان و فامنین شدند

همدان- ایرنا- حمیدرضا حاجی بابایی و عباس صوفی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین بیشترین میزان آراء را کسب کردند و به عنوان نماینده منتخب مردم راهی مجلس دوازدهم شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از هیات های اجرایی انتخابات، حاجی بابایی با کسب ۵۸ هزار و ۳۴۹ رای و صوفی با ۴۷ هزار و ۹۳۴ رای به ترتیب با کسب بیشترین آرا از مجموع آرای صحیح ماخوذه ۲۰۶ هزار و ۵۷۶ رای به عنوان منتخبان مردم حوزه انتخابیه همدان و فامنین انتخاب شدند.

حوزه انتخابیه همدان دارای ۲ کرسی در خانه ملت است که در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۹۳ داوطلب یعنی به ازای هر کرسی ۴۶ نامزد در آن با یکدیگر رقابت کردند.

۲۸۸ شعبه ثابت و سیار در شهر همدان ، مریانج و بخش مرکزی، ۳۲ شعبه در حوزه فرعی شرا، ۳۴ شعبه در حوزه فرعی فامنین و بخش مرکزی، ۲۱ شعبه در حوزه فرعی شرا برای جمع آوری آرای مردم‌ در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده بود.

حاجی بابایی و صوفی منتخبان مردم حوزه همدان و فامنین شدند

۵۵۰ هزار و ۵۰۳ نفر در شهرستان همدان، ۳۳ هزار و ۱۰۴ نفv در فامنین و در مجموع ۵۸۳ هزار و ۶۰۷ نفر در حوزه انتخابیه همدان و فامنین واجد شرایط رای دادن بودند.

حاجی بابایی و صوفی منتخبان مردم حوزه همدان و فامنین شدند

به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری دیروز جمعه یازدهم اسفند برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha