استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای تقدیر کرد

شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری روز شنبه ۱۲ اسفندماه، با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، غلامعلی حیدری روز شنبه در پیامی با تقدیر از حضور مردم در عرصه انتخابات 11 اسفندماه تاکید کرد: به فضل الهی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور چشمگیر مردم عزیز ایران اسلامی برگزار شد و مایه بسی خرسندی و خوشبختی است که مردم سرافراز استان چهارمحال و بختیاری بار دیگر حماسه آفریدند،

در این پیام آمده است: حماسه‌ای از جنس شور و شعور، حضور پر رنگ، آگاهانه و گسترده مردم ولایتمدار و متعهد استان از آغازین ساعات انتخابات دوازدهم اسفندماه در شعب اخذ رأی در سراسر استان شاهد این مدعاست که مردمان غیور این دیار همواره در غیرت و وطن دوستی پیشتاز بوده اند و در برهه های حساس تاریخی ایران عزیز را یاری رسانده‌اند.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرده است: این حضور حماسی شما مایه فخر و مباهات است و قطعا پاداش آن‌ نزد خداوند متعال محفوظ است. پاداش عملی که نتیجه آن اعتلای حکومت و نظام اسلامی است.

در این پیام آمده است: اینجانب در درجه اول این افتخار آفرینی را به مردم ولایتمدار استان و سپس به منتخبین عزیز تبریک عرض می‌کنم و برای ایشان در میدان سخت وکالت مردم و نمایندگی مجلس خبرگان رهبری آرزوی موفقیت و خدمت مضاعف دارم.

حیدری تاکید کرد: نمایندگی این مردمان نجیب و متعهد به طور قطع کار دشواری خواهد بود و قدم نهادن در راه پر مشقتِ رفع محرومیت‌ها و مشکلات، عزمی راسخ و اراده‌ای پولادین می‌طلبد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرده است: برخود لازم می‌دانم از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، به ویژه اعضای ستاد انتخابات استان، همکاران خدومم در استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، عوامل اجرایی، امنیتی، انتظامی، نظارتی، خدماتی و پشتیبانی که با تلاش شبانه روزی خود، مقدمات این حماسه غرورانگیز را فراهم کردند، صمیمانه و خالصانه قدردانی نمایم.

در این پیام آمده است: همچنین از هواداران نامزدهای محترم که با شور و تلاش خود، در نهایت امنیت و آرامش‌، تنور انتخابات را در استان گرم کردند و قانونمندی و اخلاق مداری ایشان کمترین تخلفات را نسبت به سال‌های گذشته در پی داشت، تشکر می‌کنم.

استاندار چهارمحال و بختیاری در این پیام همچنین از مردم متدین، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، جوانان مخلص، کاندیداها، روحانیت عظیم الشأن و گروه‌های مردمی که برای افزایش مشارکت در استان تلاش کردند و نیز عوامل صدا وسیمای مرکز استان، اصحاب رسانه، مطبوعات و فعالین فضای مجازی که در امر دعوت مردم به حضور در انتخابات و انعکاس لحظه‌ای اخبار نقش بسزایی داشتند صمیمانه قدردانی می‌کنم.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری با ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون نفر جمعیت، چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha