سخنگوی ستاد انتخابات گیلان: اخبار را از رسانه‌های موثق دریافت کنید

رشت - ایرنا - دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه از همان ساعات اولیه شاهد حضور مردم پای صندوق های اخذ رای هستیم از مردم استان خواست اخبار را از رسانه‌های موثق دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جواد شفیعی ثابت روز جمعه در ستاد انتخابات استان گیلان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا ساعت ۹:۱۵ دقیقه صبح امروز ۳۵ هزار و ۹۴۳ نفر پای صندوق های اخذ رای حاضر و آرای خود را داخل صندوق انداختند که از این تعداد ۲۳ هزار و ۲۰۲ نفر مرد و ۱۲ هزار و ۷۴۱ نفر بانوان هستند.

وی افزود: بر اساس گروه سنی از ۱۸ تا ۴۵ سال، یک سوم از آمار یادشده جوانان گیلانی هستند که پای صندوق های رای حاضر شدند و آراء خود را به صندوق انداختند.

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا ساعت ۱۸ امروز فرصت رای گیری است؛ احتمالا مانند سال های گذشته با توجه به استقبال مردم این زمان قابل تمدید است.

وی اظهار کرد: شهروندان با پنج مدرک هویتی شامل گذرنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، گواهینامه و شناسنامه می توانند در انتخابات شرکت کنند.

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان تاکید کرد : مردم برای دریافت اطلاعات صحیح، اخبار را از رسانه های موثق دریافت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha