مدیران و کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان تهران باآرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند+فیلم

شهر ری - ایرنا - مدیران ،معاونین و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور در آستان مقدس و حرم حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایرنا، مدیر شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران شهرری عصر سه شنبه در حرم مطهر امام خمینی (ره) گفت: در آستانه انتخابات هستیم و وظیفه داریم با حضور گسترده در پای صندوق های رای ضمن تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام ، منویات رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته و بار دیگر پرچم جمهوری اسلامی را در جهان سرافراز کنیم.

حسن حقیقی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم و انشالله روز یازدهم اسفند ماه با حضور پرشور همه اقشار مختلف جامعه به وظیفه خود عمل کنیم .

مدیران و کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان تهران باآرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند+فیلم

وی افزود: ما باید به آرمانهای حضرت امام خمینی رضوان الله علیه در موضوع حضور حداکثری مردم در همه صحنه های دفاع از نظام و انقلاب که تاکیدشان بود جامعه عمل بپوشانیم .

حقیقی گفت : حضور حداکثری مردم عزیز ما باعث افزایش اقتدار بین المللی کشور خواهد شد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران شهرری تاکید کرد: وظیفه همه عزیزان در هرقشر و هر صنف تا هر گرایش و سلیقه ای این است که با تمام توان از اولین ساعات شروع انتخابات و رای گیری پای صندوق هایشان حاضر باشند و با حضور خود یک بار دیگر مهر تایید و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بدهند.

مدیران و کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان تهران باآرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند+فیلم

وی گفت : امروز با همه همکاران در این مکان مقدس به روح ملکوتی حضرت امام خمینی ره درود می فرستیم، امروز این مراسم تجدید میثاق نشان از اطاعت از اوامر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی داشته و با یاد شهدای والا مقامی که در جوار حرم مطهر حضرت امام ؛ مدفون هستند این مهم را انجام می دهیم.

حقیقی خاطر نشان کرد : مجموعه همکاران شرکت آب و فاضلاب استان تهران توفیق این را دارند که سقایان امروز و خدمتگزار مردم شریف و عزیزمان هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha