۸ اسفند ۱۴۰۲، ۱۹:۱۴
کد خبرنگار: 5504
کد خبر: 85400345
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پایگاه جاسوسی اسراییل زیر حملات موشکی حزب الله + ویدئو

تهران- ایرنا- حزب الله لبنان امروز (سه شنبه) اعلام کرد که پایگاه کنترل هوایی و اطلاعاتی «میرون» در شمال فلسطین اشغالی را با شلیک چندین موشک ضد زره مجددا هدف قرار داده است.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های عربی، حزب الله لبنان تاکید کرد: موشک های مقاومت به بخشی از تجهیزات و امکانات فنی و تجسسی ارتش این رژیم در پایگاه مذکور اصابت کرد که باعث انهدام کامل آنها شد.

حزب الله همچنین اضافه کرد: مقر فرماندهی لشکر ۱۴۶ ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه جعتون را با شلیک ده ها راکت کاتیوشا هدف قرار داده است.

این در حالی است که پیشتر رسانه های صهیونیست از شلیک ۲۰ راکت از داخل خاک لبنان به سمت شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی خبر داده بودند.

رسانه های صهیونیست اذعان کردند به دنبال شلیک این موشک ها، صدای چندین انفجار از داخل شهرک های صهیونیست نشین شنیده شد.

بنا بر اعلام این رسانه ها همچنین آژیر خطر در ۱۳ شهرک صهیونیست نشین در منطقه الجلیل غربی که هنوز به طور کامل تخلیه نشده اند به صدا درآمد.

این حمله پس از آن صورت می گیرد که ساعاتی پیش جنگنده های رژیم صهیونیستی مناطق «جبشیت»، «البیساریه»، «الحنیه» و اطراف روستای «المنصوری» در جنوب لبنان را هدف حملات هوایی خود قرار دادند.

همچنین توپخانه رژیم اشغالگر، اطراف منطقه «تله الحمامص» و اطراف روستای «یارون» را هدف قرار داد.

براساس این گزارش جنگنده های رژیم صهیونیستی دیروز (دوشنبه) نیز مناطقی از شهر بعلبک در شمال شرقی لبنان را برای اولین بار پس از آغاز جنگ علیه نوار غزه هدف قرار دادند.

در این خصوص خبرگزاری «اسپوتنیک» نیز به نقل از منابع لبنانی گزارش داد که در این حملات، یک انبار مواد غذایی در دشت «عدوس» در ناحیه «بودای» در غرب شهر بعلبک هدف قرار گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha