۷ اسفند ۱۴۰۲، ۱۰:۴۴
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 85398161
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش ۲۹ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله‌سوار

اردبیل - ایرنا - مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار از افزایش ۲۹ درصدی تردد مسافر از این پایانه مرزی طی ۱۱ ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایرنا ، لطف‌الله بابایی روز دوشنبه در بازدید از مرز بیله‌سوار با بیان اینکه در ۱۱ ماهه گذشته بیش از ۸۳ هزار نفر مسافر از مرز این شهرستان تردد کردند، افزود: نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۶۴ هزار نفر مسافر تردد کرده بودند در ۱۱ ماهه گذشته افزایش ۲۹ درصدی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۲ هزار و ۱۰۵ نفر مسافران ایرانی و ۸۰ هزار و۹۲۳ نفر نیز مسافران خارجی است، اضافه کرد: مسافران ایرانی با پای پیاده و مسافران خارجی با اتوبوس تردد کردند.

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار یادآورشد: تعداد مسافران ورودی ایرانی طی این مدت ۲ هزار و۸۰ نفر و تعداد مسافران خروجی ایرانی نیز ۲۵ نفر بوده است.

بابایی همچنین از ورود ۳۸ هزار و ۴۰۱ نفر مسافر خارجی از مرز بیله‌سوار خبر داد و بیان کرد: در تردد مسافران ورودی خارجی نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۲۶ هزار و ۹۶۵ نفر بودند ۴۲ درصد افزایش را شاهد هستیم.

وی اظهار کرد: در ۱۱ ماه گذشته ۴۲ هزار و ۵۲۲ مسافر خروجی خارجی از مرز تردد کردند در حالی‌که این رقم در ۱۱ ماه سال گذشته ۳۳ هزار و ۵۷۱ مسافر بود که این میزان افزایش ۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار همچنین در مدت یاد شده به تردد ۱۳۵ هزار و ۲۱۵ دستگاه ناوگان اعم از پر و خالی از مرز بیله‌سوار اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۷۹ هزار و ۳۴۷ دستگاه وارد و ۵۵ هزار و ۸۶۸ دستگاه نیز از مرز خارج شده است.

به گفته بابایی ، در این مدت ۱۲۰ هزار و ۱۴۹ دستگاه کامیون و ۲ هزار و۱۵۳ دستگاه اتوبوس از مرز بیله‌سوار تردد کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha