۶ اسفند ۱۴۰۲، ۰:۳۴
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 85397251
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حزب الله لبنان شهرک صهیونیستی کریات شمونه را هدف قرارداد

تهران - ایرنا -رسانه‌های فلسطین از هدف قرارگرفتن شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین توسط حزب الله لبنان خبر دادند.

به گزارش بامداد یکشنبه ایرنا، خبرگزاری فلسطینی « شهاب » از ادامه حملات حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد و اضافه کرد که حزب الله شنبه شب شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» واقع در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین را با ۲۰ فروند راکت هدف قرار داد.

بر اساس این گزارش همچنین زمندگان مقاومت اسلامی لبنان با موشک برکان بصورت دقیق پادگان اسرائیلی زرعیت را هدف قرار دادند.

حزب الله لبنان همچنین با چندین راکت کاتیوشا مقر فرماندهی گردان «بیت هلل» وابسته به لشگر شمال شرقی ۷۶۹ رژیم صهیونیستی هدف قرار داد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که روز شنبه چند عملیات‌ و حملات متعدد موشکی از سوی مقاومت اسلامی لبنان علیه مواضع ارتش اسرائیل انجام شده است .

شبکه المیادین نیز به نقل از رسانه‌های صهیونیستی از هلاکت یکی دیگر از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جریان نبردهای جاری میان نظامیان صهیونیست و مبارزان مقاومت فلسطین در غزه خبرداد.

خبرگزاری اسپوتینک روسیه نیز از حمله موشکی حزب الله لبنان به هشت موضع ارتش رژیم اسراییل در نزدیکی مرزهای جنوبی لبنان خبر داد.

این خبرگزاری همچنین اضافه کرد که یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان منهدم شده است.

حزب‌الله لبنان در روزهای گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این شهر، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز طی روزهای گذشته مناطق مرزی لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های مرزی لبنان خارج شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha