فراخوان انتشار رایگان محتوای تبلیغاتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی در ایرنا

اصفهان-ایرنا- خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بر مبنای رسالت حرفه ای و با هدف ایجاد فرصت عادلانه، از عموم داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان اصفهان برای تولید محتوای تبلیغاتی دعوت به همکاری می کند.

به گزارش روز شنبه خبرگزاری جمهوری اسلامی، بر اساس قانون انتخابات مبنی بر در اختیارگذاشتن امکانات دولتی برای تسهیل فرایند تبلیغات نامزدها، امکان تهیه و انتشار "فیلم ۵ دقیقه ای" و "مصاحبه مکتوب" برای هر کدام از نامزدها با تاکید بر شرح برنامه‌های محلی حوزه انتخابیه و معرفی سوابق فراهم شده است.

نامزدهای انتخابات در ۱۶ حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان که تمایل به ارائه برنامه های خود در خبرگزاری جمهوری اسلامی را دارند، می‌توانند از امروز شنبه پنجم اسفند درخواست خود را همراه با (نام و نام خانوادگی، نام حوزه انتخابیه و کد داوطلبی) در پیام رسان ایتا به نشانی irna_esf_admin@ (شماره ۰۹۳۹۵۳۰۱۲۵۰) ارسال نمایند تا زمان تعیین شده به آن ها اعلام شود.

با در نظر گرفتن مهلت قانونی تبلیغات انتخابات تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۹ اسفند از داوطلبان درخواست می شود تا اطلاعات خود را برای هماهنگی های بعدی زودتر ارسال کنند. بدیهی است پس از اتمام بازه قانونی امکان انتشار محتواهای تولید شده وجود ندارد.

همچنین با هدف هم افزایی با کاندیداهای مجلس در مرکز استان و شهرستان ها با توجه به مشغله های انتخاباتی امکان انتشار فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی تولید شده از سوی نامزدها در ایرنا به شرط برخورداری از استانداردهای پیش بینی شده فراهم شده است. داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند محصولات چندرسانه ای خود (با تاکید بر معرفی سوابق و شرح برنامه ها) را با ذکر مشخصات خود به نشانی فوق ارسال نمایند.

محتوای فیلم های ارسالی باید منطبق با شرایط و قوانین تبلیغات و بدون تخریب دیگران باشد. امکان ارسال نمونه مشابه فیلمِ قابل انتشار در خبرگزاری برای متقاضیان وجود دارد.

به گزارش ایرنا، استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات نامزدها در یک فرصت برابر و عادلانه از ظرفیت های قانون جدید انتخابات است.

در انتخابات امسال ۶۶۳ مرد و ۷۶ نفر زن در اصفهان برای ۲۰ کرسی نمایندگی مجلس ( ۱۹ کُرسی مربوط به استان اصفهان و یک کُرسی برای ارمنیان جنوب ایران) به رقابت خواهند پرداخت.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha