۳ اسفند ۱۴۰۲، ۱۵:۲۴
کد خبرنگار: 5508
کد خبر: 85395382
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رزمندگان مقاومت فلسطین با خمپاره و موشک اشغالگران را هدف قرار دادند

تهران- ایرنا-رزمندگان مقاومت با موشک «تی بی جی» مرکز تجمع صهیونیست‌ها را هدف قرار داده و طی درگیری با نظامیان اشغالگر شماری از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

به گزارش امروز پنجشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری شهاب، گردان‌های شهداء الاقصی اعلام کرد: رزمندگان ما طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ ماموریت جهادی انجام دادند. نیروهای ما مرکز تجمع ارتش دشمن صهیونیست را با خمپاره هدف قرار دادند.

در بیانیه گردان‌های شهداء الاقصی آمده است: رزمندگان ما مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در یکی از منازل در محله «الزیتون» در غزه هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از نظامیان صهیونیست کشته و شماری دیگر زخمی شدند.

گردان‌های ناصر صلاح الدین و سرایا القدس نیز مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در شرق جبالیا در شمال غزه با خمپاره سنگین هدف قرار دادند.

از سوی دیگر گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس نیز اعلام کرد: رزمندگان ما، نظامیان صهیونیست را در داخل یکی از منازل در منطقه «الامل» در غرب شهر خان یونس در جنوب غزه هدف قرار دادند.

القسام در بیانیه خود بیان کرد که رزمندگان مقاومت با موشک «تی بی جی» مرکز تجمع صهیونیست‌ها را هدف قرار داده و طی درگیری با نظامیان اشغالگر شماری از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح روز ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha