استاندار اصفهان: مشارکت همگانی در انتخابات معادلات  بین‌المللی را تغییر می‌دهد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: مشارکت همگانی در انتخابات معادلات بین‌المللی را تغییر می‌دهد و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان خواهد کشید.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری اصفهان، شامگاه چهارشنبه به نقل از سیدرضا مرتضوی در مراسم سالروز حماسه و ایثار درچه افزود: دشمن در آستانه انتخابات به دنبال خود اکثریت پنداری و القاء ناامیدی در جامعه و آینده ایران است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال رهبر معظم انقلاب آحاد مردم را به مشارکت همگانی در انتخابات دعوت و توصیه کردند زیرا ایشان می‌دانند که دشمن چه افکار پلیدی را در ذهن می‌پروراند.

استاندار تصریح کرد: در یکسال اخیر دشمن با راه اندازی جنگ ترکیبی، تمام تلاش خود را به کار بسته تا اخبار مسرت‌بخش به گوش مردم نرسد.

مرتضوی اظهار داشت: در ۶ ماهه اخیر ۳۳ هزار پروژه با اعتباری قریب به ۶۰۰ هزار میلیارد تومان در کشور افتتاح شده است.

استاندار خاطرنشان کرد: در ۴۵ سال گذشته فراز و فرودهایی را داشته‌ایم اما در کلیت مسیر به درستی حرکت کرده‌ایم، کافیست تا نگاهی به آمار دستاوردهای انقلاب بیندازیم تا متوجه جایگاه ایران در منطقه و جهان شویم.

مرتضوی تصریح کرد: هیچ قله‌ای از علم و فناوری وجود ندارد که جوانان این سرزمین به آن دست نیافته باشند، کشوری که هیچ سهمی در علم فضایی دنیا نداشت، امروز رقیب اصلی سایر کشورهاست.

به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند سال‌جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha