وزیر کشور: حضور در انتخابات صحنه قدرت نمایی مردم مقابل دشمنان است

خرم‌آباد - ایرنا - وزیر کشور گفت: حضور حداکثری در انتخابات یازدهم اسفندماه نشان دهنده قدرت نمایی آحاد مردم مقابل دشمنان قسم خورده نظام است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد وحیدی در دومین همایش اقشار نخبگان، فرهنگیان و حلقه های میانی. استان لرستان اظهار کرد: مردم و قوم لر از نظر رشادت مثال زدنی هستند و در صحنه های مهم انقلاب با ایثار و صداقت از کشور و انقلاب و اسلام دفاع کردند.

وی افزود: پایمردی این قوم شهرت دارد و تقدیم ۶۵۵۶ شهید و بیش از ۱۸ هزار و ۵۰۰ جانباز نشانه‌ی عمیق وفاداری به نظام می‌باشد.

وزیر کشور یادآور شد: مردم آماده حماسه در یازدهم اسفندماه هستند تا همبستگی ، وفاداری ، میثاق و پیوند با شهدا و پیروی از ولایت نشان دهند، ملت ایران بارها نشان دادهاند با تمام ایمان و قدرت برای دفاع از ارزش ها ایستادگی می‌کند.

وحیدی بیان کرد: در طول عمر انقلاب ملت ایران در بیش از ۴۰ هماورد ملی پای انتخابات آمده‌اند و به طور میانگین بیش از ۶۰ درصد مشارکت داشته اند.

وزیر کشور گفت: ملت ایران در ۱۱ اسفند با ندای رسا بار دیگر پایمردی خود را نسبت به آرمان های انقلاب نشان خواهند داد.

وحیدی با اشاره به جنگ خونین در غزه ادامه داد: مقاومت جانانه مردم غزه در مقابل رژیم صهیونسیتی مثال زدنی و دشمن درمانده شده چراکه ملت فلسطین از جبهه مقاومت الگو گرفته است.

وی اظهار کرد: پایه های اساسی این نظام مردم است و این قدرت خود را در عرصه های مختلف نشان می‌دهد ، اکنون انتخابات زمانی برای قدرت نمایی مردم است تا در مقابل توطئه های دشمنان بیمه شوند.

وزیر کشور افزود: همه توجه دنیا به انتخابات ایران است، چراکه این حرکات ملت ایران تحت نظر بوده و دوست و دشمن همگان به یازدهم اسفندماه چشم دوخته‌اند.

وحیدی ادامه داد: اکنون جبهه عدالت خواهی راه افتاده و سردمدار آن جمهوری اسلامی است ، زمانی که در عرصه های مختلف شرکت می‌کنیم دشمنان مایوس می‌شود ، ملت ما امروز ملت معیار است و اکنون بازیگری شجاعانه مردم را می‌طلبد.

وزیر کشور گفت: اکنون وقت شناسایی دوست و دشمن است و باید گام قوی برداریم ، انسان های نادان و خودفروخته تلاش می‌کنند مردم را از شرکت در انتخابات باز دارند ، چراکه عدم شرکت به نفع دشمنان و گروه‌های تروریستی است.

وحیدی ادامه داد: ملت بصیر به موقع توجه می‌کند و حضور خواهد داشت ، اکنون کشور در حال توسعه می‌باشد، یک هزار و ۱۵۰ پروژه با ۳۰۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در لرستان‌ افتتاح شده و کشور یک قدم عقب نمانده و دشمنان متحیر شده اند.

وی گفت: در بسیاری از شاخصه ها صاحب رتبه های ارزشمند در دنیا هستیم و همین موضوع موجب می‌شود دشمن نخواهد این مسیر با قدرت ادامه داشته باشد، دولت خود را خدمتگزار مردم می‌داند همچنین مجلس شورای اسلامی برای تعیین خط مشی های مختلف مهم است و هرچه مجلس قوی تر امکان قانون گذاری قوی تر میشود.

وزیر کشور یادآور شد گ: هیچ حقی برای مداخله برای هیچ فردی وجود ندارد و مردم بررسی کرده و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند چراکه که مجلس قوی می‌تواند همه مشکلات امور داخلی و خارجی را برطرف کند.

وحیدی گفت: بین ملت و دولت فرقی وجود ندارد و هیچ فردی امتیازی جز انتخاب توسط مردم را ندارد، دولت موظف به فراهم کردن بسترهای لازم است و همه برای مشارکت ، رقابت ، سلامت و امنیت تلاش خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha