۱ اسفند ۱۴۰۲، ۱۵:۲۲
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 85392972
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

البرز نیازمند یک میلیون متر مربع فضای آموزشی جدید است

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: این استان نیازمند احداث یک میلیون متر مربع فضای آموزشی جدید برای جبران عقب ماندگی ها موجود است.

" احمد افضلی " روز سه شنبه در دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان البرز با اشاره به اینکه میانگین سرانه آموزشی در کشور ۵.۲ متر مربع است، افزود: میانگین سرانه آموزشی البرز ا ۳.۲ متر مربع برآورد شده است .

وی بیان کرد : استان البرز از جمله مناطق مهاجرپذیر کشور است که با داشتن ۵۰۰ هزار دانش آموز، تراکم جمعیتی بالایی دارد که همواره از برنامه ریزی مدیران جلوتر است و بنابراین باید تلاش مضاعفی برای جبران عقب ماندگی ها در این حوزه ها بویژه حوزه آموزشی صورت گیرد.
افضلی گفت: در زمان حاضر بیشترین کمبود فضاهای آموزشی مربوط به شهرستان های فردیس و کرج است که باید در کنار برنامه ریزی های کلان مدیریتی با حمایت خیرین بتوانیم گام های موثری در جهت تامین سرانه آموزشی مورد نیاز برداریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اظهارکرد: تامین سرانه های آموزشی استان با همت دولت مردمی و همکاری خیرین مدرسه ساز در قالب نهضت مدرسه سازی از زمان تصدی استاندار البرز تاکنون در دست اقدام و پیگیری است.

وی ادامه داد: با تلاش استاندار البرز اراده ای در سطح استان شکل گرفته است در این راستا امیدواریم در کنار خیرین مدرسه ساز که با شور و احساس مسوولیت وارد میدان شده اند، مسوولان نیز موانع را برطرف کرده و بسترهای لازم را برای تحقق این نهضت مهیا کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha